Як правильно та вигідно винайняти приміщення для офісу

Офіс – своєрідна візитівка будь-якої компанії. В офісному приміщенні розвивається бізнес: народжуються нові ідеї, укладаються договори та створюються партнерства. Від правильно обраного приміщення буде залежати подальший успіх бізнесу.

Як обрати нерухомість

Приміщення під офіс можна купити або орендувати. Обидва варіанти мають свої переваги. Більшість фахівців стверджує, що саме оренда офісних приміщень – найвигідніший варіант у порівнянні з купівлею. Це ствердження особливо стосується невеликих компаній, яким складно знайти значні кошти на купівлю нерухомості, адже її вартість на ринку Києва висока.

Пошук об’єктів, які будуть відповідати вимогам бізнесу, – справа не дуже складна, але потребує відповідального підходу та часу. Щоб не допустити помилок, потрібно врахувати декілька важливих факторів:

  1. Місце розташування. Цей фактор особливо важливий тим компаніям, діяльність яких побудована на спілкуванні з партнерами та клієнтами на власній території. Оптимально обрати об’єкт в центральній частині міста або в районах з розвинутою інфраструктурою – різні види транспорту, хороша прохідність, підприємства громадського харчування та інше.
  2. Інженерія. Офіс комерційної компанії повинен бути оснащений не тільки електрикою та опаленням. У кожному приміщенні має бути система вентиляції та кондиціювання. Комфортні кліматичні умови – запорука ефективної праці.
  3. Планування та інтер’єр. Бізнес-центри, побудовані спеціально для здачі приміщень під офіси, в більшості мають і відповідне планування для правильної організації робочого простору. Оренда приміщення, яке не має правильного планування, потягне за собою додаткові витрати часу та коштів. Інтер’єр офісу – не найважливіший фактор, особливо для починаючих бізнесменів. Достатньо якісного внутрішнього оздоблення в нейтральному стилі, яке мають 9 із 10 об’єктів комерційної нерухомості. Такий варіант буде прийнятним і для великих компаній. Він дає змогу самостійно зробити ремонт, щоб дотриматись корпоративного стилю.
  4. Комунальні платежі. Сума платежів залежить від кількості квадратних метрів та зазвичай розраховується за визначеною формулою. Перед укладанням договору оренди важливо з’ясувати, що саме буде входити до комунальних платежів – електроенергія, інтернет, опалення та інше.

Як зайнятись пошуком

Пошук об’єктів, які б відповідали усім вимогам, займає достатньо багато часу. Для початку можна скористатися сайтами відповідних компаній, наприклад https://a-office.com.ua/uk/filter/arenda-ofisov/business-center/, але все одно потрібно збирати інформацію та їздити на перегляди. Окремо винаймати для цього людину не вигідно, так само, як і доручати цю роботу штатному працівнику компанії.

Якщо і у керівництва немає часу або можливості, краще довірити пошук та підбір об’єктів професіоналу у секторі офісної нерухомості. Послуги стороннього фахівця будуть більш ефективними.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments