Рейтинг ремонту квартир у Києві

Критерії вибору компанії для ремонту квартири у Києві

Хтось вважає за краще ремонтувати квартиру своїми руками. Але це не завжди виходить якісно, до того ж можливі перевитрата матеріалів, а отже, витрачання зайвих грошей. Тому багато хто, а особливо у Києві останнім часом вирішує найняти фірму, основна діяльність якої – це комплексний ремонт квартир Киев під ключ. Щоб вибрати сумлінну компанію, яка перетворить вашу квартиру на захишну оселю, зробивши це в мінімальні терміни без втрати якості, потрібно керуватися трьома основними критеріями.

Рейтинг ремонт будинку

  1. Вік компанії. Чим більше часу працює підрядник на ринку послуг, тим краще. Згодом у компанії набирається досвід не тільки у професійному напрямі, в якому вона працює, а й у вирішенні проблемних ситуацій, пов’язаних із дедлайном чи нестачею робочих рук.
  2. Свій сайт. Якщо фірма активно існує на ринку та постійно розвивається, у неї з часом з’являється сайт. На ньому міститься інформація про послуги, ціни, а також необхідні контакти. Зазвичай, прямо на сайті фірми можна замовити послуги з ремонту квартир. Це зручно і для клієнта як для інтернет-користувача, так і для підрядника.
  3. Позитивні відгуки про роботу компанії. Бажано, щоб це були не просто анонімні повідомлення на сайті фірми, а справжні рекомендації від задоволених господарів, які працювали з цим підрядником. Одним із таких ресурсів де Ви можете знайти рейтинг і відгуки компанії які займаються ремонтом квартир у Києві є Rating Remont. Також непогано, якщо компанія матиме своє портфоліо, в якому будуть розміщені фотовідремонтовані квартири.

Ремонт під ключ у Києві

Останнім часом до фірм-підрядників звертаються не просто для того, щоби провести косметичний або плановий ремонт кімнати, а виконати комплекс робіт під ключ. Це означає, що результатом діяльності фірми стане квартира, де відразу можна жити. Словосполучення «під ключ» передбачає також, що після здачі об’єкта будуть готові та узгоджені всі документи (дозвіл на перепланування, сам договір тощо).

Вартість ремонту квартир у Києві залежить не так від обраного підрядника, як від грамотної політики укладання договору. У сумлінної фірми кошторис деталізований до найдрібніших деталей, що включають штрафні санкції за випадкове псування майна та інші форс-мажори. Тому, якщо не у ваших правилах переплачувати за чужі недосконалості, уважно відстежуйте всі пункти договору.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments