Як продати дипломну чи курсову в Інтернеті

Усі студенти за період свого навчання в коледжах, університетах виконують багато курсових та дипломних робіт адже це основна вимога завершення певної дисципліни і переведення на інший курс. Написання даних робіт вимагає величезних затрат часу. Адже для написання даного виду роботи потрібно спершу дослідити проблему, знайти теоретичні відомості їх перефразувати таким чином, щоб матеріал був унікальним в мережі Інтернет. Не менш важливим у роботі є і практична частина яку потрібно також описати.  Але після здачі цієї роботи, окрім наукового керівника та студента, зазвичай цих робіт так більше ніхто й не бачить.

Однак, якщо ви не хочете, щоб ваша праця зникла безслідно, ви можете поділитися вашими дослідженнями з іншими людьми. І при цьому непогано заробити.

На сьогоднішній день є безліч способів продати дипломну або курсову роботу в Інтернеті. Це і дошки оголошень, і соціальні мережі, і спеціальні агенції та сайти, що займаються перепродажем готових робіт.

Написання рефератів, курсових робіт
Написання рефератів, курсових, дипломних робіт

Де розмістити роботу на продаж, щоб її точно купили?

  • Дошки оголошень / соціальні мережі

Недоліком продажу через соціальні мережі та дошки оголошень є те, що потенційні покупці бояться надсилати гроші незнайомій людині за дипломну чи курсову роботу. Аналогічно і продавцям робіт не хочеться надсилати готову роботу покупцю, а потім сподіватися на оплату. Вихід із цієї ситуації дають спеціальні агентства, які виступають посередниками та гарантами купівлі-продажу.

  • Агенції з перепродажу робіт

 

Купуючи через агентство, клієнт може бути впевнений, що його гроші не пропадуть, а він отримає саме ту роботу, яку він замовляв. Детальна інформація про те, як написати курсову чи дипломну роботу самостійно, описана на сайті magistratura.com.ua. Також на цьому сайті можна замовити роботу, яку професійні автори напишуть індивідуально під ваш запит.

На сайті передбачена можливість продажу роботи безпосередньо ( продавець – покупець ), так і з посередництвом агентства ( продавець – агентство – покупець). При цьому комісія за посередництво лягає не на продавця, а на покупця.

Таким чином:

  • у покупця є вибір: замовити безпосередньо та дешевше; або через агентство з гарантією, але дорожче.
  • продавці роботи у будь-якому разі отримують ту суму, яку вказали під час продажу.

Тому, якщо ви хочете продати дипломну чи курсову, це не лише допоможе іншим студентам, а й поповнить Ваш гаманець. І якщо у Вас є багато хороших робіт, то розмістивши їх, Ви зможете отримувати непоганий пасивний дохід.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments