Об’єктно-орієнтоване програмування для дітей – поради для відповідальних батьків

Що таке ООП та де його вчать? Чим відрізняються парадигми в програмуванні? Як знайти курси з ООП для дітей? Де застосовується ООП сьогодні?

ООП (об’єктно-орієнтоване програмування) – це одночасно парадигма, підхід і принцип, де основним орієнтиром виступають об’єкти та дані. Саме в цій парадигмі сьогодні створюється більшість знайомих нам програм, знання його принципів – «залізна» вимога для молодих спеціалістів під час працевлаштування.

ООП для дітей: що потрібно знати батькам

Незалежно від обраної мови програмування, молодій людині з 90% ймовірністю доведеться пройти розділ ООП. Загальний курс ООП для дітей не тільки допоможе розповісти просто про складне, але й дасть непогану базу, розуміння принципів розробки. Ми сформували 5 основних порад для батьків молодого розробника.

  • Знайдіть спеціальні та адаптовані для дітей курси.

Самостійне вивчення об’єктно-орієнтованого програмування та парадигми може виявитися непростим заняттям. Курси не лише пропонують упорядковану та адаптовану програму, а й допомогу викладачів. Для закріплення здобутих знань потрібна практика, саме її й зможуть скоригувати досвідчені наставники.

Крім того, хоча ООП застосовується в різних мовах програмування, існують певні деталі реалізації. Саме їх може допомогти розкрити фахівець.

  • Допоможіть дитині організувати свій день.

Дистанційне навчання ООП – це додаткове навантаження на учня понад шкільну програму. Тут дитині може бути потрібна допомога батьків, щоб грамотно організувати розмірений режим дня, без перевтоми, балансуючи фізичну та розумову активність. Пам’ятайте, найкращий результат дають не стільки інтенсивні, скільки регулярні заняття.

  • Беріть участь у житті та навчанні дитини, створюйте комфортне середовище.

Комфортне середовище – це не лише доступ до комп’ютера під час занять, але й моральна підтримка, тепла участь із боку батьків. М’яко запропонуйте їм пояснити вам складну тему, разом проаналізуйте вдалі приклади застосування цієї парадигми. Нерідко викладачі навіть складають добірки фільмів, які батьки можуть подивитися разом зі своїми програмістами-початківцями.

  • Підтримуйте зв’язок із викладачем.

І хоча на сучасних курсах онлайн-навчання ООП викладач зазвичай завжди на зв’язку, допомагає, відповідає на запитання за межами уроку, він може знати далеко не все про вашу дитину. Саме батьки продовжують залишатися ключовою сполучною ланкою, першими можуть звернути увагу на спад мотивації, втому чи інші проблеми. Спільна скоординована робота дасть найкращий результат.

  • Плануйте наступний крок.

Молодому програмісту буде не зайвою хороша база зі шкільних предметів та  абсолютно необхідне хороше володіння іноземною мовою. Спробуйте разом вибрати такі кроки, напрямок, мову програмування. Це не тільки допоможе вам краще пізнати дитину, але й молодій людині краще сформулювати свої інтереси.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments