Навчання в Словаччині: допомога фахівців

Мрія про європейську освіту – це реальність сьогодення. Навчання зараз доступне більшості громадян, що бажають вчитися за кордоном. Отримання диплома міжнародного зразка дозволяє розпочати кар’єрне зростання в країнах Євросоюзу. Якщо вас цікавить навчання в Словаччині, зверніться до фахівців компанії Slovak Education, які надають послуги з допомоги щодо вступу у вищі навчальні заклади за кордоном, зокрема в Словаччині. Спеціалісти допомагають студентам отримати карту побуту, закінчити курси з вивчення словацької мови.

Словаччина гостинно запрошує абітурієнтів у свої ВНЗ. Молодь України може навчатися у вищих навчальних закладах безплатно та отримувати стипендію. Для цього країни підписують між собою угоду. Українці, що навчалися в Словаччині, можуть залишитися та отримати вид на ПМП, а згодом громадянство.

Чим відрізняється система освіти в Словаччині?

Вищу освіту у Словаччині забезпечують державні університети. Навчання в державі відповідає вимогам Болонської освітньої системи та європейським стандартам. Студенти здобувають освіту таким чином:

  • бакалаврат – 3 роки;
  • магістратура – від 2 років і більше (все залежить від спеціальності);
  • докторантура – 3-4 роки, після навчання студент здобуває науковий ступінь доктора філософії (PhD).

В Словаччині користуються популярністю маркетинг, торгівля, право, переклад, ІТ-спеціальності та інші. Університети-лідери – Братиславський університет Коменського, Пряшівський університет, Технічний університет у Кошице. Українці будуть задоволені якісним та цікавим навчанням в розвинутій країні.

Чому перед вступом до університету Словаччини варто звернутися за допомогою фахівців?

Компанія Slovak Education допомагає абітурієнтам вступити до ВНЗ Словаччини та адаптуватися в чужій країні. Фахівці пропонують наступні послуги, на які варто звернути увагу перед вступом.

  1. Оформлення необхідної документації, яка потрібна для вступу у ВНЗ та виїзду за кордон.
  2. Нострифікація документів про закінчення середньої освіти, бакалаврату, магістратури.
  3. Супроводження до міграційної служби, де оформлюється посвідка на проживання.
  4. Запис майбутніх студентів на медобстеження та їх супровід до медичного закладу.
  5. Організація трансферу до міста, де знаходиться обраний ВНЗ.
  6. Зустріч студента та допомога з поселенням.
  7. Інші послуги.

Навчання в навчальних закладах Словаччини ведеться словацькою мовою, тому абітурієнтам треба її вивчити. Компанія Slovak Education допомагає майбутнім студентам пройти мовні курси та отримати документ про успішне складання іспиту.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments