На допомогу п’ятикласникам. Відповіді з математики

У 5 класі математика стає більш складним предметом, оскільки діти переходять з початкової школи до середньої. Прості задачі, які раніше діти могли розв’язати за 1-2 дії, залишаються позаду. Завдання на перевірку знання таблиці множення замінюються серйозними вправами з 6-значними числами, і опанувати новий матеріал дітям самостійно дуже складно. Окрім того у 2022 році всі п’ятикласники України вчаться за програмою Нової української школи. На даний час не всі учні мають підручники, обіцяють до кінця 2022 року надрукувати лише 80%. Тому відповіді математика 5 клас в мережі знайти складно, таких ресурсів де можна підглянути розв’язки є обмаль.

На сайті із відповідями міститься безліч готових завдань, розв’язання яких розписано поетапно. Ресурс буде корисний для школярів із різною успішністю. Діти, які навчаються на 4 та 5, будуть застосовувати його як перевірочний шаблон, а трієчники та двієчники просто списуватимуть готові розв’язки, щоб не отримувати погані позначки від вчителів за невиконане домашнє завдання.

Переглянути сайт із відповідями можна за цим посиланням. Основним плюсом цього сайту є позитивний вплив на успішність школярів – двійки учні точно не отримуватимуть. Крім того, списуючи готові вправи, діти запам’ятовують техніку їх розв’язання, завдяки чому їм легше буде вирішувати завдання на контрольних роботах.

ЗНО з математики у 2020 році
ЗНО з математики у 2020 році

Відповіді до підручників з математики

На даний час на сайті представлені відповіді з математики для учнів 5 класів із таких підручників:

  • Підручник видавництва Генеза, автора Олександра Істера;
  • Видавництва Ранок, Харків, автораСвітлани Скворцової;
  • Видавництва Гімназія, Харків. Авторів А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір;
  • Видавництва Освіта, Київ. Автори: В. Г. Бевз, Д. В. Васильєва, Н. Владімірова;
  • Видавництва Богдан, Тернопіль. Автори:М. Беденко, І. Клочко, Т. Кордиш, В. Тадеєв;
  • Видавництва Оріон, Київ. Автори:Н. А. Тарасенкова, І. М. Богатирьова;
  • О. М. Коломієць, З. О. Сердюк, Ю. В. Рудніцька.

Зміст розв’язника з математики для 5 класу

Сайт із відповідями з математики для учнів 5 класу містить відповіді та короткі розв’язання всіх завдань з основного підручника, який використовується у всіх загальноосвітніх школах. Розв’язник також містить відповіді вправ з ранніх видань.

Відповіді з математики – ефективний помічник для батьків

Практика показує, що у 5 класі сайт із готовими домашніми завданнями більше використовується не дітьми, а батьками, які, зазвичай, займаються перевіркою виконання домашнього завдань. Використовуючи відповіді, представлені на сайті, під час перевірки домашніх завдань дорослі самі знатимуть їх розв’язання, згадуючи шкільну програму.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments