Де в Європі можна вчитися безкоштовно?

Наразі для українців у багатьох країнах діють пільгові умови. Саме тому і навчання за кордоном для українців безкоштовно надається в багатьох країнах. Однак якщо вас цікавить Краків університети, то там безкоштовно зможуть навчатись хіба що ті, хто мають карту поляка. За посиланням https://up-study.ua/uk/osvita-v-polshchi можна прочитати детальніше про вищу освіту в Польщі.

Країни Європи з безкоштовним навчанням для українців

Існує список країн, які пропонують українцям навчання за кордоном безкоштовно:

  1. Німеччина – вона відома своєю великою кількістю безкоштовних програм навчання для іноземців, включаючи українців. Багато державних університетів не стягують плата за навчання, і лише обмежену плату за семестр.
  2. Фінляндія – ця країна також надає можливість отримати вищу освіту безкоштовно для студентів з-за кордону, включаючи українців.
  3. Норвегія – університети Норвегії пропонують можливість навчання безкоштовно для студентів іноземних країн, включаючи Україну. Однак є обмеження на деякі спеціалізації.
  4. Швеція – вона також пропонує безкоштовне навчання для студентів з ЄС і інших країн, включаючи Україну. Проте, студенти повинні самостійно оплачувати витрати на проживання та інші витрати.

Безкоштовна магістратура в Європі

Безкоштовна магістратура за кордоном в Європі доступна в:

  1. Нідерландах – університети в Нідерландах пропонують безкоштовну магістратуру для студентів з ЄС, включаючи Україну. Проте, вам може бути потрібно відшкодувати витрати на житло та інші послуги.
  2. Данії – університети Данії надають можливість навчання безкоштовно для студентів з ЄС та Швейцарії. Проте, іноземцям може бути потрібно оплачувати витрати на проживання та інші послуги.
  3. Польщіі – деякі польські університети можуть пропонувати безкоштовну магістратуру для іноземців, а вартість проживання в Польщі є відносно доступною. Однак, не всі програми можуть бути абсолютно безкоштовними.

Можливості для українців-біженців

Найбільше їх у:

  • Швеції – тут існують спеціальні програми, що пропонують безкоштовне навчання за кордоном для українців біженців та дозволяють отримати освіту на різних рівнях. Це може включати як університетську освіту, так і мовні курси для адаптації;
  • Норвегії – норвезькі університети також надають можливість навчання для біженців і тих, хто отримав міжнародний захист. Це може бути частиною інтеграційних програм;
  • Австрії – австрійські виші можуть пропонувати спеціальні можливості для біженців, включаючи програми підготовки до вищої освіти.

Висновки

Підсумовуючи, у Європі є ряд країн, що надають можливість отримати безкоштовну вищу освіту для українців, а також інші можливості для магістратури та біженців. Вибір країни та програми повинен залежати від вашого особистого статусу, освітніх цілей і фінансових можливостей. Важливо ретельно вивчити вимоги і можливості кожної країни, щоб знайти оптимальний варіант для своєї освіти в Європі.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments