8 Порад, Як Успішно Налаштуватися На Екзамени

8 Порад, Як Успішно Налаштуватися На Екзамени

Викресліть всеношну зі свого календаря і дайте кофеїну перерву! Ми знаємо, що сесійний тиждень у коледжі може викликати стрес і завести декого в глухий кут, але за допомогою цих восьми порад, які допоможуть вам успішно підготуватися до іспитів, ви зможете скоротити час на навчання і зберегти своє психічне здоров’я неушкодженим.

 1.      Знайте свій розклад іспитів

Ще до того, як ви почнете вчитися, важливо знати свій розклад іспитів. Знання того, які іспити є першочерговими, допоможе скласти ефективний навчальний графік і переконатися, що ви правильно розставляєте пріоритети в вивченні матеріалу.

2.     Складіть навчальний графік

Після того, як ви знаєте свій розклад іспитів, знайдіть час, щоб скласти графік навчання, щоб уникнути зубріння в ніч перед іспитом. Ми рекомендуємо розбити свій навчальний графік на кілька коротших навчальних сесій, щоб покращити концентрацію уваги та запам’ятовування.

3.     Виберіть правильне місце

Вибір правильного місця для навчання часто не береться до уваги. Чи варто займатися в бібліотеці кампусу? У кафе? Чи в тихій кімнаті? Виберіть правильне місце для вашого стилю навчання і не бійтеся змінювати його під час підготовки до різних іспитів.

4.    Використовуйте доступні вам ресурси

Якщо вам важко підготуватися до іспиту, зверніться до доступних вам ресурсів, будь то друг з того ж класу, професор або хтось, хто вже пройшов цей курс. У більшості бібліотек коледжів є репетитори з різних предметів або створіть власну навчальну групу, щоб вивчати матеріал разом!

Або зробіть інтернет-ресьорч та знайдіть максимальну кількість інформації по вашому предметові. Наприклад, бібліотека Harvard-у відкрита до безкоштовного доступу. Але будьте обережні, що при користуванні публічними джерелами інформації, можливі ризики щодо приватності та безпеки. У таких випадках, використання VeePN, забезпечить додатковий рівень захисту та конфіденційності в Інтернеті.

5.     Перевірте свої знання

Продовжуючи навчання, перевіряйте свої знання. Так ви зможете визначити, на чому вам потрібно зосередитися, а не повторювати матеріал, який ви вже добре знаєте. Для цього ви можете використовувати флеш-картки, попросити друга перевірити вас або використовувати практичні запитання, навчальні посібники чи тести з підручника.

6.    Зробіть перерву

Навіть така проста річ, як 10-хвилинна перерва між навчальними сесіями, може допомогти знизити рівень стресу, але не використовуйте цей час для того, щоб зайти в TikTok або прокрутити Instagram, вийдіть на вулицю! Свіже повітря через фізичну активність може очистити ваш розум, пробудити ваші почуття і забезпечити кращу концентрацію уваги, коли ви повернетесь до підручника.

Щасти!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments