Екосистема Pin-Up: напрямки роботи та місія

Пін Ап Глобал є екосистемою незалежних компаній, які беруть участь у життєвому циклі різноманітних розважальних продуктів. В наш час екосистема представлена у різноманітних соціальних мережах, зокрема й в Інстаграм за посиланням: https://www.instagram.com/pinup_global/, де можна отримати доступ до новин, переліку актуальних вакансій та іншої корисної інформації. На сьогоднішній день екосистема має кілька напрямків, в яких працює безліч незалежних компаній. Поговоримо про місію, сегменти та плани на майбутнє Пін Ап Глобал.

Напрямки екосистеми незалежних компаній

Pin-Up Global – це екосистема, яка задає тренди на сучасному ринку. Вона поділена на наступні сегменти:

  1. PIN-UP. BUSINESS. Даний напрямок орієнтований на якісне виконання різноманітних бізнес-процесів та аутсорсинг на максимально прозорих умовах.
  2. PIN-UP. CRM. Компанії даного сегменту займаються вибудовуванням високоякісного сервісу, маркетингу.
  3. PIN-UP. TECH. Головною задачею компаній цього напрямку є розробка програмного забезпечення для галузі розваг. Спеціалізуються компанії даного сегменту на розробці сучасних технологічних рішень з використанням інноваційних інструментів.
  4. PIN-UP. CARE. Для екосистеми люди завжди залишаються на першому місці, тому вона з перших днів повномасштабної агресії російської федерації проти України допомагає відбудовувати країну, підтримує українців, які постраждали від війни. У рамках цього напрямку працює PIN-UP Foundation, який фокусується на допомозі соціально незахищеним категоріям населення та відновленню України.
  5. PIN-UP.INVESTMENTS. Даний сегмент займається інвестиціями у продукти та різноманітні проєкти індустрії розваг, а також у розробку програмного забезпечення, арбітражні компанії та інші організації.
  6. PIN-UP. TRAFFIC. Даний сегмент відповідає за забезпечення екосистеми та клієнтів якісним трафіком. Працюють компанії цього напрямку з міжнародними ринками.

Отримати більше інформації по кожному напрямку екосистеми можливо на офіційному сайті та на сторінках у соціальних мережах, зокрема й в Інстаграм.

Місія та плани на майбутнє Pin Up Global

Головною місією Pin Up Global є розвиток екосистеми та її лідерство у галузі. Досягати таких цілей екосистемі допомагають глибокі знання, висока кваліфікація команди та використання новітніх технологій. В наш час Пін-Ап Глобал не зупиняється у власному розвитку та зростанню. Екосистема має цікаві, сміливі та ефективні ідеї, які направлені на розширення та розвиток Pin-Up. Для реалізації власних проєктів Pin Up Global залучає велику кількість професіоналів з різноманітних галузей та напрямів.

Наразі в найближчих планах Пін-Ап Глобал є розширення присутності екосистеми в інших країнах, наприклад, відкриття представництв в Індії, Бразилії. Екосистема планує також розширити перелік сегментів та охопити більше сфер діяльності на сучасному міжнародному ринку. Амбітні плани реалізуються Pin-Up Global постійно, завдяки динамічному руху та розвитку команди екосистеми.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments