Який MacBook вам підходить: розбір недорогих моделей

Apple наполегливо працює над тим, щоб надати найширший вибір лептопів у кількох цінових діапазонах. Моделі не втрачають актуальності через роки після релізу, тому у користувачів з обмеженим бюджетом з’являється більше опцій. Розповідаємо про найкращі варіанти доступних MacBook.

M1 MacBook Air: найкращий для студентів

Попри «поважний вік» M1 (уже понад два роки), платформа все ще зберігає високий рівень продуктивності та значний час автономної роботи. Air M1 — найдоступніший ноутбук Apple.

Попри відсутність таких функцій, як MagSafe і дисплей Liquid Retina, M1 MacBook Air більш ніж достатньо для студентів, яким потрібен надійний комп’ютер, здатний пропрацювати весь день без підзарядки. Насправді M1 Air — один із найкращих ноутбуків на ринку за співвідношенням ціна-якість.

M2 MacBook Air: найкращий універсал

M2 MacBook Air анонсовано під час WWDC 2022. Версія M2 отримала новий дизайн — компанія вперше відмовилась від клиноподібного формфактора на користь корпусу з похилими гранями. Як випливає з назви, лептоп оснащений чіпом Apple Silicon другого покоління, він отримав помірні поліпшення порівняно з оригінальним «каменем».

Всупереч потужнішому чипові, MacBook Air M2, як і раніше, працює від акумулятора до 18 годин. Ціна — одна з причин звернути увагу на цей пристрій. У багатьох магазинах пристрій продається дорого, але можна взяти MacBook в Алло зі знижкою у мінімальній комплектації.

Якщо вам потрібен сучасний ноутбук, який легко впорається з повсякденними завданнями, найкращим варіантом буде Ейр на М2. Однак якщо ви хочете, щоб ваш комп’ютер витримував великі навантаження протягом тривалого часу, вам, можливо, доведеться перейти на моделі MacBook Pro. Оскільки у другого покоління так і не з’явилося активного охолодження, Air сповільнюватиме роботу у важких завданнях.

13-дюймовий MacBook Pro: продуктивність за розумний цінник

Коли Apple випустили MacBook Air з чипом M2, вони оновили 13-дюймовий MacBook Pro, встановивши в нього аналогічний процесор. З боку MBP 13 може виглядати як дивна та невигідна покупка, для вимогливих завдань вам варто вибрати MacBook Pro M2, а не його попередника.

Версія з M2 отримала на 18% швидший CPU і на 35% швидший GPU порівняно з досить продуктивним M1. Ви отримуєте більше оперативної пам’яті у версії M2 — до 24 ГБ об’єднаної пам’яті порівняно з 16 ГБ у M1. Крім більшого обсягу оперативної пам’яті, у MacBook Pro 13 є кулер, що допоможе потужнішому чипу залишатися холодним.

Якщо ви обмежені в бюджеті, але при цьому хочете отримати досить потужну машинку, 13-дюймовий MacBook Pro — чудовий вибір, особливо якщо вас насторожує «чубчик» 14-дюймової версії.

Виберіть оптимальний пристрій під свої завдання

Завдяки чіпам Apple Silicon користувачеві не потрібно переплачувати, щоб отримати продуктивний МакБук з відмінним рівнем автономності. У виборі пристрою відштовхуйтеся від сценаріїв використання, і ви знайдете збалансовану модель.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments