Який Айфон обрати для себе? Новий чи бу?

Багато людей, які до цього часу мало були пов’язані з продукцією Apple, мріють купити свій перший iPhone. Іноді це бажання відкрити щось нове, ніж Android, або ж це пов’язано з роботою яка вимагає даного гаджету.

Новий чи бу?

В даному випадку важливим є те в якому стані ви хочете купити айфон. Ось варіанти на ваш вибір:

  • абсолютно новий телефон;
  • без коробки, але не використовувався;
  • телефон повністю справний;
  • пошкоджений телефон який потребує ремонту.

Звичайно, на вибір одного з цих варіантів впливає багато факторів, але перш за все це бюджет. Якщо ви не можете (або не хочете) витрачати тисячу доларів на новий телефон, ви можете задуматись над придбанням Iphone але старшої моделі. Наприклад в мережі за запитом айфон 11 купить бу ви і справді можете придбати ефективний і вдосконалений смартфон. Якщо ви хочете купити старий телефон для дитини, тоді найвигіднішим вибором може бути покупка пошкодженого Айфону та його ремонт.

айфон 11
айфон 11

Де купити новий iPhone?

Звичайно, новий Айфон є досить безпечним варіантом – він забезпечить вам максимально можливий гарантійний термін і ремонт в авторизованому сервісі Apple. Одними із надійних магазинів де можна купити новий Айфон є:

  • офіційний Apple Store;
  • магазини мобільних операторів;
  • відомі інтернет-магазини, такі як Розетка.

Де знайти вживаний iPhone?

Продукція Apple не є найдешевшою, і часто єдиним способом є придбання вживаної моделі. Зазвичай люди змінюють свій телефон через перехід на новішу модель.

Інший варіант – купити зіпсований телефон. Хоча ремонт iPhone недешевий, але він необов’язково повинен бути збитковим. Важливо знати, що сервіси Apple без особливих проблем беруться за ремонт пристроїв старших 5 років. Однак у цьому випадку існує ризик. При покупці ви можете побачити деякі видимі пошкодження, які на перший погляд, можуть змусити вас пропустити інші більш проблемні та дорогі дефекти. Тому тут найкращим варіантом буде те, щоб покупкою зайнялась людина, яка хоча б частково знайома з апаратними питаннями, або звертатись до «фахівця» який може в цьому допомогти.

Найкращі джерела покупки вживаних iPhone:

  • OLX – мабуть, найпопулярніший портал в Україні, де відносно легко можна знайти потрібний товар;
  • Facebook – різні спеціальні групи продажів, присвячені продукції Apple;
  • Також можна спробувати пошукати телефон в місцевих ломбардах, але в них дуже важко знайти вигідну пропозицію.

Увага! Дуже часто приватні особи продають смартфони, куплені в розстрочку від мобільного оператора. Варто уникати таких пропозицій, якщо iPhone ще не повністю викуплений.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments