Типи бездротових навушників: які краще

Серед розмаїття навушників особливо вирізняються бездротові моделі. Вони можуть різнитися за розміром, типом конструкції та вагою, але виконують загальну функцію — передають звук на відстані без з’єднання з пристроєм за допомогою кабеля. Дистанція може складати від 10 до 150 м.

Вибрати та купити бездротові навушники пропонує магазин Eldorado.ua. Широкий асортимент дозволяє підібрати модель залежно від особистих уподобань, мети використання та бюджету.

Які існують типи бездротових навушників

Вид пристрою визначає технологія, яка використовується для з’єднання зі смартфоном, програвачем, планшетом, ПК, телевізором. Під час порівняння експерти спираються на якість звучання, автономність роботи та мобільність.

Bluetooth-навушники

Один із популярних типів, здатних передавати звук із відривом до 10 м. Але звучання вважається найменш якісним, оскільки воно трохи стискається під час передачі каналом, особливо у старих поколіннях стандарту. В останніх версіях  швидкість передачі вище, тому втрати якості майже непомітні. Нерідко звучання залежить від моделі смартфона або програми. Тому під час покупки краще протестувати пристрій на своєму гаджеті. Більшість моделей розроблено з урахуванням стандартного слухового апарату, тому люди без музичного слуху не відчувають суттєвої різниці. Заряджати пристрій потрібно кожні 5–12 годин, залежно від інтенсивності використання.

До цього типу також належать навушники з кістковою провідністю, які передають звук не в зовнішнє, а відразу у внутрішнє вухо. Вони більше схожі на бездротову гарнітуру, зручну під час занять спортом, відповідей на дзвінки, прослуховування подкастів та аудіокниг, але не музики.

Радіочастотні навушники

Використовують принцип місцевого радіо для передачі звуку певної частоті, де базова станція виконує роль вежі. Це забезпечує вищу якість звуку. Однак під час використання можуть спостерігатися проблеми з фоновими шумами та перешкодами, особливо поруч із технікою, що працює на тій самій частоті. Тому для налаштування на правильний канал необхідно докласти додаткових зусиль.

Основні переваги: можливість приймати сигнал з відривом до 100–150 метрів та автономність від 10 до 25 годин.

Навушники з інфрачервоним сигналом

Порівняно з блютуз- та РЧ-навушниками характеризуються високою якістю звуку завдяки здатності передавати його зі швидкістю від 5 до 10 Мбіт/с і приймати сигнал без перешкод. Такі навушники — ідеальний варіант для прослуховування музики людьми з винятковим слухом, аудіофілами та меломанами, які можна придбати в магазині Ельдорадо за вигідною ціною. При цьому важливо враховувати особливості: дистанція передачі не більше 12 м та обов’язковий візуальний контакт. Тільки-но він зникає, звучання припиняється.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments