Планшети Самсунг для навчання та малювання: чому вони кращі за ноутбуки

Навіть влітку учні шкіл продовжують отримувати нові знання та виконувати програму завдань на канікули. А з огляду на ситуацію в країні багато школярів навчаються в дистанційному режимі. Тому перед батьками постає питання вибору електронних пристроїв, що забезпечують нерозривність навчального процесу. Що ж краще для школяра – ноутбук чи планшет? І чому саме планшет Самсунг в Києві є найкращим варіантом для отримання знань, розваг і малювання? Розглянемо це питання зблизька.

Які переваги має планшет у порівнянні з ноутбуком

Планшет – це портативний пристрій із сенсорним екраном, на якому можна працювати з різними програмами, грати, дивитися відео, читати книги, малювати. Планшет має низку переваг перед ноутбуком для школяра:

  1. Легкість та компактність

Планшет важить менше і займає менше місця, ніж ноутбук, що робить його зручним для перенесення та зберігання. Школяр може легко взяти планшет із собою до школи, на гурток чи на екскурсію до Львова, не перевантажуючи свій рюкзак.

  1. Великий екран

Планшет має більший розмір екрана, ніж смартфон, що забезпечує кращу видимість та комфорт при роботі з текстами, графікою, відео та іншими матеріалами. Великий екран сприяє розвитку зорового сприйняття та координації у дітей.

  1. Можливість підключати клавіатуру

Якщо учень працює над шкільними проєктами, йому доводиться друкувати тексти, малювати таблиці та графіки, він може підключити до планшета зовнішню клавіатуру через Bluetooth чи USB. Таким чином, планшет перетвориться на повноцінний ноутбук зі зручною клавіатурою та мишею.

  1. Спілкування у відеорежимі

Планшет має вбудовану камеру та мікрофони, які дозволяють спілкуватися через відеозв’язок з вчителями, репетиторами, батьками. Це дуже актуально в умовах дистанційного навчання, коли необхідно підтримувати контакт та співпрацю з іншими людьми.

Найкращі планшети для навчання та малювання – чому саме Самсунг

Асортимент планшетів в Києві доволі широкий. Але якщо не бажаєте заощаджувати, краще відразу купити планшет Самсунг, наприклад Samsung Galaxy Tab A8. А учням старших класів, що цікавляться роботою з графічним дизайном, програмуванням чи науковими дисциплінами, краще обирати планшети Самсунг професійного рівня – Samsung Galaxy Tab S6 і вище.

Серед ключових переваг планшетів Самсунг виділимо наступні якості:

  • Надійність планшетів Самсунг

Планшети Самсунг виготовлені з міцних та якісних матеріалів, які захищають пристрій від падінь, подряпин, пилу та вологи. Планшети Samsung також мають довгий термін служби та гарантію від виробника.

  • Продуктивність та функціональність

Планшети Samsung оснащені потужними процесорами, великим обсягом пам’яті та операційною системою Android, яка підтримує безліч додатків та ігор. А пристрої з індексом “Tab S” здатні конкурувати з ноутбуками та ультрабуками провідних виробників

  • Великі та яскраві екрани

Діагональ дисплеїв планшетів Самсунг, що можна купити в Києві, складає від 8.7 до 12.4 дюймів. На такому величезному екрані можна добре організувати папки та ярлики додатків. Технології матриці TFT, IPS, Super AMOLED забезпечують широкі кути огляду, яскраве зображення і контрастність.

  • Доступність та ціни планшетів

Купити планшет Samsung в Києві можна за ціною від п’яти тисяч гривень і вище. Тобто, виробник пропонує техніку для покупців з різним рівнем доходу. Зверніть увагу, що в інтернет-магазині “Цитрус” можна оформити кредит або покупку на виплат безпосередньо на сайті без відвідування банків.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments