Огляд нового ноутбука HP Dragonfly G4

На початку 2023 року Hewlett-Packard оголосила, що відома лінійка HP Dragonfly поповнюється новою моделлю G4, призначеною для бізнес-споживачів. У середині літа ноутбук з’явився на сайті компанії, його пропонують замовити за ціною від 1300 доларів у базовій конфігурації. Цей пристрій преміум-класу https://comfy.ua/ua/notebook/brand__hp/ завдяки високій продуктивності та надійності встановлює нові стандарти для професійних портативних комп’ютерів, адже задовольняє будь-які потреби. Докладніше про нову модель читайте в огляді.

Загальна характеристика HP Dragonfly G4

Новий ноутбук зберіг свій зовнішній вигляд, це досі елітна «розкладачка» в привабливому дизайні. Він пропонує такі переваги:

 • різноманіття портів;
 • тиху роботу;
 • відмінні динаміки;
 • хитрощі безпеки;
 • нові функції програмного забезпечення.

Це один із найкращих ультрапортативних ноутбуків, орієнтованих на бізнес. Завдяки легкому сплаву з магнію та алюмінію його вага не досягає 1 кг. Стримана досконалість темно-синього корпусу приваблює гладкою поверхнею. Компанія обіцяє постачати й альтернативний сріблястий варіант.

Можливості для роботи

Насамперед варто зазначити можливості для під’єднання різноманітних пристроїв. Тут стане в пригоді великий набір роз’ємів:

 • 2 штуки Thunderbolt 4;
 • USB-A;
 • HDMI 2.0;
 • аудіопорт 3,5 мм;
 • слот для нано-SIM (опціонально).

Однією з переваг є розташування USB-C з обидвох боків ноутбука. А це означає, що одночасно під’єднані пристрої не будуть заважати один одному.

HP Dragonfly G4 пропонує 13,5-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 3:2 у кількох конфігураціях. Базові моделі постачаються з роздільною здатністю 1920х1280, із сенсорним екраном або без нього, з яскравістю 400 ніт. Ноутбук має технологію HP Sure View, орієнтовану на конфіденційність, яка може значно знижувати яскравість під час увімкнення. Також буде запропонована модель з OLED-панеллю з роздільною здатністю 3000х2000 вищого класу, яка коштуватиме додатково 252 долари. Динаміки відтворюють значну кількість звукових деталей.

Пласкі клавіші мають достатній розмір, щоб комфортно друкувати, окрім зменшених стрілочок. Тачпад помітно великий.

5-мегапіксельна камера з кутом огляду 880 дає змогу вільно рухатися під час конференції. Натисканням клавіші її можна зачинити за допомогою шторки. Крім цього, компанія пропонує технології безпеки HP Sure Sense, Start, Admin, Run, Recover, Wolf Security та Tamper Lock.

Продуктивність та батарея

Для Dragonfly G4 доступно декілька конфігурацій:

 • базова з процесором Core i5-1335U, 16 ГБ оперативної пам’яті та твердотіловим накопичувачем на 256 ГБ;
 • дещо дорожча з Core i7-1355U, 16 ГБ ОЗП, 512 ГБ SSD;
 • максимальна із чипом i71365U, 32 ГБ RAM, накопичувачем PCIe 4×4 розміром 2 ТБ.

У середині кожної можливі варіанти із сенсорним дисплеєм, OLED-екраном 3000х2000 p, 5G. Графічний процесор Intel Iris Xe вбудований. Значну перевагу дає Windows 11 Pro. Установлена батарея на 68 Вт∙год.

Функція HP Smart Sense інтелектуально керує живленням, щоб ноутбук залишався тихим та не нагрівався, не дає споживати більше енергії під час виконання ресурсомістких завдань. HP Intelligent Hibernate допоможе із цим, коли пристрій перебуває в режимі очікування.

Як бачите, Dragonfly G4 здатний надати бізнес-користувачам продуктивне робоче середовище. В очікуванні пристрою можете ознайомитися з іншими моделями HP на Comfy.ua та підписатися на розсилку новин, щоб серед перших дізнатися про його появу на сайті.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments