Дитячий чи дорослий смартгодинник: який обрати для школяра

Розумний годинник — багатофункціональний гаджет. Його використовують для зв’язку, моніторингу стану здоров’я, відстежування фізичної активності, побудови маршрутів та розв’язування нагальних задач. Для дитини шкільного віку це корисний помічник, який дозволяє почуватися спокійніше далеко від батьків.

Крім смартгодинника школяру точно знадобиться комп’ютер та периферійне обладнання до нього. Монітори Самсунг та інші девайси доступні тут https://www.moyo.ua/ua/comp-and-periphery/noutebook_pc/monitors/samsung/ за вигідними цінами.

Класифікація смартгодинників базується на різноманітних критеріях. Один з найважливіших — вік користувача. Існують дитячі та дорослі моделі. Різниця між ними колосальна.

Вартість

У дитячих — простіша конструкція, тому вони коштують дешевше. У діапазоні до 100 доларів безліч функціональних моделей.

Дорослі гаджети представлені у трьох цінових категоріях:

  1. Бюджетні з невеликим дисплеєм та базовими датчиками.
  2. Середні — оптимальні для повсякденного використання, довговічні та стильні.
  3. Дорогі — з потужним апаратним забезпеченням та підтримкою передових технологій.

Дизайн

Для дітлахів призначені аксесуари з яскравим та оригінальним оформленням. Кольори доступні на будь-який смак. Деякі годинники стилізовані під популярні мультфільми або комікси.

У моделей для старших користувачів зовнішній вигляд стриманий. Водночас палітра кольорів різноманітна. За посиланням https://www.moyo.ua/ua/gadgets/smart_chasy/muzhskiye-samsung/ можна обрати смартгодинник чоловічий Самсунг у бежевому, зеленому, сріблястому або чорному відтінку. Жіночі Смарт Вотчі — білі, блакитні, червоні, нюдові, золотаві, рожеві та помаранчеві.

Автономність

Діти постійно забувають заряджати гаджети, тому для них призначені годинники з високою автономністю. До двох діб роботи на одному заряді за активних навантажень — середній показник. Тривалість роботи дорослих годинників залежить від їхнього призначення. Повсякденні моделі працюють без підзаряджання від 18 годин, а спортивні до 36-48 годин. Захищені, для екстремального відпочинку — від 36 годин у звичайному режимі й від 72 — в економному.

Функціональність

Smart Watch для малечі — для комунікації та безпеки. Їхні функціональні можливості — це:

  • Зв’язок. Дзвінки та смс-повідомлення з можливістю обмеження небажаних номерів.
  • Відстежування геолокації. Через додаток гаджети передають інформацію про місцеперебування малечі на смартфон матері чи батька.
  • Екстрений дзвінок. Активується одиничним натисканням на кнопку та дозволяє зв’язатися з дорослими у разі небезпеки.
  • Прослуховування. Вбудований мікрофон, який передає звук на синхронізований пристрій.

Моделі для дорослих — з акцентом на функції здоров’я, зокрема відстежування фізичної активності, вимірювання частоти серцебиття та концентрації кисню в крові, визначення температури тіла та артеріального тиску, підрахунок витрачених калорій, контроль сну та психологічного добробуту.

Матеріали виготовлення

Дитячі Вотчі роблять з ударостійкого пластику, гуми, а ремінці для них — з тканини або силікону. Дорослі міцніші, бо для виготовлення їхніх корпусів використовують алюміній, нержавку сталь, натуральний титан. Асортимент браслетів значно ширший: з натуральної та штучної шкіри, фтореластомеру, нейлону, металу, каучуку.

На якому різновиді зупинитися

Для першачка немає кращого варіанту, ніж симпатичний дитячий годинничок з окремим номером. Учневі середньої школи також краще обрати Baby Smart Watch, адже доросла модель відвертає від уроків. Для тінейджера, який слідкує за трендами та віддає перевагу розумній техніці, оптимальний варіант — недитячі Apple Watch або Galaxy Watch.