Арбітраж трафіку: що це таке та як можна на ньому можна заробити

Арбітраж трафіку являється способом заробітку в інтернеті. Інтернет-трафік купується на одних площадках та перепродується на інших на більш вигідних умовах. На перший погляд це може здаватися простим бізнесом. Насправді дана ніша досить складна, потребує навиків, специфічних інструментів для роботі в мережі та особистих якостей.

Що таке арбітраж трафіку простими словами

Якщо коротко, то арбітражник має залучити якомога більше відвідувачів на свої інформаційні ресурси. Після цього потенційних клієнтів потрібно перенаправити на сайти партнерів. Для цього на сайті розміщуються різного роду рекламні матеріали, пости, банери та посилання. Залучення клієнтів надає арбітражнику право на отримання комісійних виплат, з яких і формується його дохід.

Схема роботи непроста. Потрібно не тільки зацікавити користувача своїм контентом, але і мотивувати його перейти на інший ресурс. Для досягнення мети спеціалісти використовують різні способи:

 • розміщення текстів, що «продають»;
 • визначення цільової аудиторії для конкретних видів послуг чи товарів;
 • постійно аналізується ефективність кожного методу та вносяться корективи в стратегію;
 • аналізуються форми роботи конкурентів,
 • тестування нових розробок та підходів.

Для заробітку на арбітражі трафіку слід зробити наступні кроки:

 • Обрати нішу для роботи та визначитися з конкретною групою товарів, які будуть просуватися.
 • Створити сайт, який буде приваблювати цільову аудиторію та спонукати перейти на ресурс партнера.
 • Обрати майданчик, на якому можна придбати ефективну та недорогу рекламу свого сайту.
 • Організувати рекламну компанію, слідкувати за ефективністю вкладених в неї коштів; при необхідності вносити зміни в рекламну стратегію.

За умови грамотного підходу арбітражник невдовзі буде отримувати комісійні за дії залучених ним користувачів – реєстрацію, підписку чи купівлю товару.

 Популярні канали: Google Ads, SEO, Facebook, Instagram, Tik-Tok, YouTube, Pinterest

Весь трафік інтернет-мережі розділяється на платний та безкоштовний. Оплачуваний трафік передбачає можливість для розміщення реклами на вибраних площадках під певну цільову аудиторію.

Найбільш популярними каналами для отримання трафіку являються:

 1. Google Ads. За допомогою набору інструментів можна розміщувати банери, рекламні пости та створювати авторські креативи.
 2. SEO. Передбачає написання контенту, стимулюючого просування та реалізацію конкретного товару чи групи продуктів.
 3. Соціальні мережі. На ресурсах (Facebook, Instagram, Tik-Tok та інші) створюється таргетована реклама, що відображається на сторінках користувачів.
 4. YouTube. Інструменти платформи дають можливість створювати креативний рекламний контент, налаштовувати таргетовану рекламу та просувати продукт з допомогою партнерських посилань.
 5. Pinterest. Створення комерційних пропозицій та арбітраж трафіку, що містить контекстну рекламу.

Менш популярними в середовищі спеціалістів вважаються біржі та тизерні мережі. Будь-який із перерахованих варіантів арбітражу дозволяє привернути увагу потенційних споживачів реклами. Перевага цих способів полягає в невеликій вартості трафіку. Але це не найкращий варіант для великої кількості користувачів. Тому варто приділяти максимум уваги для вивчення цільової аудиторії та налаштувань показу реклами.

Мобільні проксі та арбітраж трафіку

Робота арбітражника пов’язана з необхідністю використання великого числа акаунтів в соціальних мережах. Для прискореного просування реклами потрібно здійснювати безліч монотонних операцій. Проте подібні маніпуляції можуть викликати блокування акаунту. Щоб такі обмеження обійти, спеціалісти використовують проксі. Для придбання послуг мобільного проксі достатньо перейти на ресурс https://mproxy.top/blog/proksi-dlya-arbitrazha.

Стаціонарні проксі не підходять, оскільки захисний алгоритм роботи сервісу дає можливість швидко вичислити адресу аномальної активності та ввести контрзаходи. Як мінімум – це введення капчі, а нерідко IP-адреса блокується. Тому оптимальним рішенням є мобільні проксі, які забезпечують швидку ротацію IP-адреси мобільного оператора зв’язку. Запити з цих адрес не розцінюються як підозрілі навіть у випадку спаму. Тому всі обмеження вдається обходити.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments