Укладайте волосся з легкістю. Щітка, фен і плойка все в одному

Технології все ще рухаються вперед, тому на ринку з’являються функціональні, «розумні» пристрої, які полегшують повсякденну діяльність. Те ж саме стосується аксесуарів для укладання волосся. Мрієте про щітку, фен і плойку в одному? Ваша мрія може стати реальністю. Можна купити фен браш і насолоджуватись процесом укладання волосся, при цьому економлячи час.

Випрямляє і завиває – функціональні пристрої для кожної довговолосої жінки

У магазинах електроніки ви швидше за все бачили пристрої, схожі на електрощітки . Це фени з круглою головкою, які використовуються для підняття волосся біля коріння, додання їм оптичного об’єму і – звісно ж – завивки і сушіння одночасно. У цьому методі укладання використовується тепле чи прохолодне повітря, а не нагріта голова, яка може пошкодити ніжні пасма (як у випадку з традиційними бігудями), тому це хороший пристрій для жінок, які мають схильне до пошкодження волосся та хочуть трохи більше можливостей для щоденного укладання .

!!!Корисно знати. Цікавим рішенням також є автоматичні бігуді, тобто пристрої, призначені для жінок, які хочуть створити міцні та виразні локони, але не бажають використовувати традиційне обладнання. Такі бігуді дуже прості у використанні – потрібно просто вставити пасмо в голову, і прилад сам накрутить його на гарячий валик.

Також, в магазинах можна знайти і звичайні електричні щітки, завдання яких в основному випрямити волосся, а не завити їх. Головка щітки нагрівається під дією електрики, перед використанням потрібно просто встановити відповідну температуру (чим густіше волосся, тим вище встановлене значення) і дочекатися, поки вона нагріється. Перевага електричних щіток в тому, що вони роблять волосся природним, а не ідеально рівним, як у звичайних випрямлячів. Вони стануть хорошим вибором для жінок, які просто хочуть м’яко розправити небажані хвилі, що виникають, наприклад, під час сну.

Переваги фена

 • Фен браш поєднує в собі функції фена та круглої щітки.
 • Використовувати фен браш можна для вологого, висушеного і сухого волосся, ви завжди створите бажану зачіску.
 • Більшість моделей мають змінні щітки для різної довжини волосся. Використовуйте їх для короткого і довгого волосся.

Як вибрати фен браш?

На що слід звертати увагу при виборі найкращого фену:

 • Матеріалщіток – на вибір щітки з нержавіючої сталі, кераміки та турмаліну. Вони максимально щадні для вашого волосся.
 • Обертання– дана функція, яка полегшує укладання волосся, але не всім вона може підійти.
 • Потужність– показує ефективність приладу, можна зустріти потужність від 50 Вт до 1200 Вт. Запам’ятайте, чим густіше і довше у вас волосся, тим більшу потужність вам потрібно обрати.
 • Функції фена– чим більше функцій, тим більше можливостей. Наприклад, двостороннє обертання чи автоматичне відключення, що підвищує безпеку використання, додаткові насадки, можливість зміни діаметру локонів та інше.
 • Регулювання температури– допоможе захистити волосся від пошкоджень.
 • Швидкість повітряного потоку– завдяки можливості змінювати швидкість повітряного потоку фена ви повністю контролюватимете процес моделювання волосся.
 • Діаметр кінчика – вибирайте правильний для вашого типу волосся.
 • Кнопка холодного повітря – корисна для фіксації зачіски, використовуйте її на останньому етапі укладання.
 • Іонізація –захищає від статичної електрики.

Запам’ятайте!!! Щоб отримати хвилясте або ідеально гладке волосся, знадобиться лише мить. Потрібно лише придбати собі фен браш і створювати ідеальну зачіску на будь-який випадок при цьому отримуючи задоволення.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments