Образи з брендовими аксесуарами

Сучасні дівчата, створюючи модні образи, часто забувають про використання аксесуарів, проте за їх допомогою будь-яке вбрання можна зробити модним та цікавим. Правильно вибирати одяг, поєднуючи відтінки, фактуру та різні матеріали, вміє багато хто, а ось у підборі сумочки або прикрас справи трохи гірша. Давайте це виправимо!

Які аксесуари мають бути в модному гардеробі

Якщо у мистецтві вибору модних аксесуарів ви новачок, краще відразу купити брендові речі, один погляд на які говорить про витончений смак власниці. Допоможе у цьому модний каталог Salvatore Ferragamo, Christian Dior, Staud чи іншого модного дому. Джерелом натхнення також стануть покази мод та популярні глянці, що розповідають про стильні новинки сезону.

У модному гардеробі кожної дівчини неодмінно мають бути:

 • сумочки;
 • шарфи та хустки;
 • прикраси для волосся;
 • сережки та кольє;
 • довгі рукавиці.

Не варто забувати про красиві дизайнерські ремені та окуляри відповідної форми. Різноплановість та велика кількість модних аксесуарів у гардеробі дозволяють повністю видозмінити вбрання, використавши кілька незвичайних деталей.

Як створити модний аутфіт за допомогою аксесуарів

Мати стильний вигляд можна й без величезної кількості речей у шафі. За допомогою правильно підібраних аксесуарів базовий комплект можна змінювати до нескінченності:

 1. Елегантна чорна сукня, доповнена тонким браслетом, акуратними сережками та підвіскою з того ж комплекту, — готовий образ ділової леді.
 2. Замініть витончені сережки та браслети на масивні, пов’яжіть шию брендовою хусткою, а до рук візьміть клатч, що гармоніює з туфлями, — перед вами стильний вечірній образ.
 3. Об’ємна сумка-шопер, яскраві прикраси та джинсова куртка на плечі — стильне вечірнє вбрання легко перетворюється на невимушений casual.

Поради стилістів

За допомогою стильних брендових аксесуарів можна не тільки видозмінити образ, але й відвернути увагу від недосконалостей фігури:

 • не дуже яскраво виражену талію легко підкреслити гарним ремінцем;
 • привернути увагу до невеликих грудей допоможуть яскраві намиста, ефектна підвіска або хустка від Salvatore Ferragamo;
 • красиві каблучки привернуть увагу до рук, а сережки або окуляри підкреслять риси обличчя.

Вибираючи модні аксесуари, важливо не забувати про почуття міри. За основу виберіть щось одне, а інші аксесуари підбирайте як додаток. Капелюшок, шийна хустка, окуляри та модні сережки, об’єднані в одному образі, — це вже занадто!

Створення стильного та сучасного жіночого образу — непроста справа, але навчитися може кожна дівчина. Використання брендових аксесуарів та дотримання основних правил дозволяють спростити завдання, перетворюючи будь-яке вбрання на модне та оригінальне.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments