Фізика 9 клас Сиротюк 2017 (pdf, онлайн)

Підручник Фізика 9 клас Сиротюк 2017 доступний  у форматі (pdf) (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або для перегляду  в онлайн режимі.

Читати підручник Фізика 9 клас Сиротюк 2017 в онлайн режимі (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)


Фізика 9 клас Сиротюк 2017
Фізика 9 клас Сиротюк 2017

Автор:Сиротюк В. Д.
Видавництво:Генеза, Київ
Рік видання:2017
Мова навчання: українська
Колькість сторінок:248 (нова програма)

 

Матеріал підручника відповідає новій програмі з фізики. Пояснення навчального матеріалу супроводжується прикладами спостережень, дослідів та практичних завдань, а завершується запитаннями для самоперевірки. У підручнику є 7 лабораторних робіт, фізичні задачі різних рівнів складності, творчого характеру та практичного спрямування, тестові завдання. Рубрики «Для допитливих» та «Це цікаво знати» сприяють підвищенню інтересу учнів до предмета. Словник фізичних термінів допоможе зорієнтуватися у формулюванні фізичних явищ та величин.

ЮНІ ДРУЗІ!

Ви щойно розгорнули підручник, з яким працюватимете протягом навчального року. Сподіваємося, що він буде добрим помічником в опануванні фізики – науки про все багатство явищ навколишнього світу.

Вивчення фізики – це нелегка праця, адже шлях у науку завжди важкий. Радість пізнання дається тільки як нагорода за перемогу над труднощами, її можна порівняти з почуттям альпініста, який підкорив вершину.

Будьте наполегливими та уважними. Намагайтесь якомога краще засвоїти навчальний матеріал. Частіше обмінюйтесь думками щодо прочитаного зі своїми товаришами. Для з’ясування важких і спірних питань звертайтесь, у першу чергу, до вчителя, а також використовуйте додаткові джерела інформації – довідники, енциклопедії, Інтернет тощо. Для перевірки правильності розуміння вивченого матеріалу корисно обговорювати повідомлення, доповіді учнів та ін.

У 9-му класі ви вивчатимете магнітні і світлові явища, механічні і електромагнітні хвилі, фізику атома й атомного ядра, фізичні основи атомної енергетики, взаємодію тіл, закони збереження, ознайомитеся з основними законами механіки, оптики, атомної фізики. Теоретичний матеріал цього підручника допоможе вам зрозуміти й пояснити відповідні процеси та явища, закони і теорії. Звертайте увагу на текст, виділений жирним шрифтом. Це фізичні терміни, означення, важливі правила і закони, які треба запам’ятати і вміти застосовувати.

Підручник містить багато ілюстрацій, у ньому подано досліди, які ви можете виконати самостійно або з допомогою вчителя. Вони допоможуть глибше зрозуміти фізичний зміст явищ, що вивчаються. Рубрика «Історична довідка» розширить ваш кругозір.

Наприкінці кожного параграфа є «Запитання до вивченого», відповіді на які допоможуть вам перевірити, як ви засвоїли матеріал, а також закріпити свої знання. Деякі запитання мають творчий характер і для відповіді потребують умінь аналізувати умови завдання, а також простежувати логічну послідовність і зв’язки в перебігу фізичних явищ.

У рубриці «Розв’язуємо разом» наведено зразки розв’язування най-

важливіших видів задач. Підручник містить задачі, вправи і запитання різних рівнів складності: А – на закріплення і Б – творчого характеру.

Сім лабораторних робіт, які ви виконаєте, сприятимуть поглибленому розумінню закономірностей фізичних явищ та навчать виконувати досліди й безпечно користуватися приладами. Тим, хто хоче знати більше, стане в пригоді інформація з рубрики «Це цікаво знати».

Якщо виникне потреба дізнатися про якийсь фізичний термін або правило, скористайтеся «Словником фізичних термінів» та предметно-іменним покажчиком, що містяться в кінці підручника. Рубрика «Фізичні задачі навколо нас» містить задачі з проблемними ситуаціями з повсякденного життя. Щоб виконати такі завдання, потрібно застосувати фізичні знання в життєвих ситуаціях.

Виконуючи спостереження і досліди з фізики, будьте уважними, додержуйтеся правил безпеки життєдіяльності.

Щасливої вам дороги до знань!

 

Скачати підручник Фізика 9 клас Сиротюк 2017 (нова програма) (pdf): джерело 1

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь