ДПА 2017. Збірник диктантів ДПА 2017, 9 клас. Українська мова, Авраменко, Грамота

Опубліковано збірник диктантів з української мови для учнів 9 класів, автора: Авраменко О., видавництво: Грамота. На даній сторінці збірник можна безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або переглянути в онлайн режимі .

Переглянути збірник в режимі онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник диктантів. ДПА 2017 9 клас. Українська мова

Збірник диктантів 9 клас. ДПА 2017
Збірник диктантів 9 клас. ДПА 2017

Автор: Авраменко О.М.

Кількість сторінок 56

Видавництво «Грамота»

Мова українська

Рік видання 2016

Збірник ДПА 2017 Українська мова укладено згідно з вимогами чинної навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Видання призначено для тренувальних і контрольних робіт.

Посібник містить нові тексти для диктантів, а також ті, що було створено для проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності протягом останніх семи років.

Тексти для диктантів, що подані в збірнику, дібрані з класичної та сучасної української літератури, історії й фольклору. Вони призначені для оцінювання правописних умінь учнів (орфографічних і пунктуаційних), передбачають стимулювання та розвиток думки старшокласників, поглиблення знань з української мови.

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, викладачів, абітурієнтів.

Диктант є основною формою перевірки орфографічної (уміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила й словникові слова, визначені для запам’ятовування) та пунктуаційної (уміння використовувати розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації) грамотності учнів.
У збірнику представлено зразки текстів різних функціональних стилів української мови, які ознайомлюють учнів з історичним минулим, звичаями, традиціями, символами й оберегами, духовною культурою й мистецтвом, природою й відомими пам’ятками України, видатними постатями національної історії, культури, науки та їхніми досягненнями. Запропоновано чимало зразків художнього стилю, які сприятимуть засвоєнню учнями самобутніх мовних засобів, які використовуються в ньому й мають виразне стилістичне забарвлення. У збірникові наявні й тексти наукового стилю. Тексти для диктантів достатньо насичені орфограмами й пунктограмами, опрацьованими учнями в курсі основної школи.

Дібрані тексти мають значний виховний і пізнавальний потенціал, вони забезпечують реалізацію культурологічного принципу навчання української мови в загальноосвітніх навчальних закладах і сприяють утіленню вимог відповідної змістової лінії чинної програми з предмета.

Збірник диктантів буде корисним як для учнів 9 класів так і для вчителів української мови

Долучайтесь до нашої сторінки у Facebook https://www.facebook.com/dpa.zno

Скачати: джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь