ДПА 2022. Збірник завдань з математики 9 клас, Мерзляк, Гімназія

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики у 9 класі, автори: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С., видавництво: “Гімназія”, Харків, 2022. Скачати pdf версію збірника ви можете у кінці сторінки.

Скачати розв’язання до завдань ДПА 2022, 2021 з математики, 9 клас, Гімназія, Харків 

Переглянути збірник ДПА 2022 Математика,  Мерзляк, Гімназія (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник завдань ДПА з математики Гімназія
Збірник завдань ДПА з математики Гімназія

Збірник ДПА 2022 Математика, 9 клас, Мерзляк, Гімназія

Збірник ДПА 2022 математика 9 клас, Мерзляк, Гімназія

Видавництво: Гімназія, Харків
Автори: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.
Рік видання: 2022, 2021, 2020, 2019, 2018
Мова: українська

Посібник призначенний для підготовки та проведення державної підсумкової атестації з математики в дев’ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст завдань відповідає чинній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів та програмі для шкіл, ліцеїв і гімназій з поглибленим вивченням математики. Збірник містить 50 варіантів атестаційних робіт. Кожен з них складається із чотрьох частин, які відрізняються за складністю та формою тестових завдань.
Для учнів 9 класів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.

Пояснювальна записка

Збірник призначений для підготовки до державної підсумкової атестації з математики в дев’ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Також збірник може бути використаний для проведення атестації.

Зміст завдань відповідає чинній програмі для загальноосвітніх навчаль­них закладів та програмі для шкіл, ліцеїв і гімназій з поглибленим вивченням математики.

Посібник містить 50 варіантів атестаційних робіт.

Кожен варіант атестаційної роботи складається з чотирьох частин, які відрізняються за складністю та формою тестових завдань.

У першій частині атестаційної роботи пропонується 12 завдань з ви­бором однієї правильної відповіді (8 завдань з алгебри і 4 завдання з гео­метрії). Для кожного тестового завдання з вибором, відповіді подано чотири варіанти відповіді, з яких тільки один правильний. Завдання з вибором відповіді вважається виконаним правильно, якщо в бланку відповідей указана тільки одна літера, якою позначена правильна відповідь (зразок бланка і правила його заповнення наведено в кінці книги). При цьому учень не повинен наводити будь-які міркування, що пояснюють його вибір.

Правильне розв’язання кожного завдання цього блоку №№ 1.1-І.12 оцінюється одним балом.

Друга частина атестаційної роботи складається із 6 завдань (4 завдання з алгебри і 2 завдання з геометрії) відкритої форми з короткою відповіддю. Таке завдання вважається виконаним правильно, якщо в бланку відповідей записана правильна відповідь (наприклад, число, вираз, корені рівняння тощо). Усі необхідні обчислення, перетворення тощо учні виконують на чернетках.

Правильне розв’язання кожного із завдань №№ 2.1-2.6 цього блоку оцінюється двома балами.

Третя частина атестаційної роботи складається з 4 завдань (3 завдання з алгебри і 1 завдання з геометрії), четверта частина — з 3 завдань (2 завдання з алгебри і 1 завдання з геометрії) відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання третьої та четвертої частин вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнугий запис розв’язування завдання з обґрунтуванням кожного етапу та дав правильну відповідь. Правильне розв’язання кожного із завдань №№ 3.1-3.4 третьої частини і кожного із завдань №№ 4.1 -4,3 четвертої частини оцінюється чотирма балами.

Завдання четвертої частини виконують тільки учні класів з по­глибленим вивченням математики.

Завдання третьої та четвертої частин атестаційної роботи учні вико­нують на аркушах зі штампом відповідного загальноосвітнього навчального закладу.

Учні загальноосвітніх класів виконують завдання першої, другої та третьої частин атестаційної роботи.

Скачати збірник ДПА 2022 Математика, 9 клас, Мерзляк, Гімназія (pdf): джерело 1

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Exit mobile version