ДПА 2017. Збірник завдань з історії України, 9 клас, Гук, Освіта

Опубліковано збірник завдань ДПА 2017 з історії України 9 клас, автор Гук О. І., видавництво Освіта. Посібник можна безкоштовно скачати pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або читати онлайн на даній сторінці.

Читати відповіді ДПА 2017 історія України, 9 клас

Переглянути онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)


Збірник ДПА 2017 історія України, 9 клас

Збірник ДПА 2017 історія України 9 клас
Збірник ДПА 2017 історія України 9 клас

Автор Гук О. І.

Кількість сторінок 64

Видавництво «Освіта»

Мова українська

Рік видання 2016

 

Збірник завдань з Історії України для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

Збірник містить завдання для проведення підсумкової атестації з історії України у 9класі. Збірник укладено відповідно до чинної навчальної програми з історії для 5-9 класів та орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів в основній школі.

Для вчителів та учнів 9-х класів.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 13.01.2016 р. № 2.1/12-Г-2)

ОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ

Збірник ДПА 2017 історія України містить завдання для проведення підсумкової атестації з історії України учнів 9-х класів. Збірник завдань укладено відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Пропоновані завдання охоплюють матеріал з історії України за курс основної школи та можуть бути використані вчителями у 2016 році для проведення підсумкової атестації, а також учнями для самостійної підготовки до атестаційної роботи.

Форма проведення підсумкової атестації — контрольна робота. У збірнику запропоновано 6 контрольних робіт у двох варіантах, кожна з яких складається із 16 тестових завдань з історії України:

• завдання 1-12 з вибором однієї правильної відповіді;

• завдання 13 на встановлення відповідності;

• завдання 14 на встановлення правильної послідовності;

• завдання 15-16 з вибором кількох правильних відповідей.

Тестові завдання закритої форми скомпоновано згідно з їхньою типологією.

Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді. Такий формат завдань дає змогу оцінити навчальні досягнення на різних рівнях: знання, розуміння і застосування історичного матеріалу.

Тестові завдання на встановлення відповідності. Такий формат завдань належить до категорії логічних пар. Учень має зіставити матеріал лівої і правої колонок та утворити правильні логічні пари.

Тестові завдання на встановлення правильної послідовності. Такий формат завдань призначений, насамперед, для перевірки сформованості алгоритмічного мислення; дає змогу виявити рівень засвоєння та запам’ятовування матеріалу.

Тестові завдання з вибором кількох правильних відповідей. Такий формат завдань діагностує знання, розуміння і застосування учнями історичного матеріалу.

Завдання містять ілюстрації (фотографії, зображення культурно-історичних пам’яток, репродукції картин тощо), схеми та карти.

Збірник завдань передбачає перевірку та оцінювання рівня сформованості основних базових і предметних компетентностей учнів:

• хронологічної компетентності — здатності орієнтуватися в історичному часі;

• просторової компетентності — здатності орієнтуватися в історичному просторі;

• інформаційної компетентності — здатності працювати з різними видами джерел інформації; інтерпретувати зміст різноманітних історичних джерел, виявляти та критично аналізувати розбіжності в позиціях авторів джерел;

• логічної компетентності — здатності визначати та застосовувати основні поняття для аналізу й пояснення фактів, а також зіставляти різні інтерпретації історичних подій, явищ і процесів.

З метою об’єктивного виставлення оцінки розроблено систему оцінювання атестаційної роботи учнів.

Долучайтесь до нашої сторінки у Facebook https://www.facebook.com/dpa.zno

Скачати збірник ДПА 2017 історія України (pdf):  джерело 1

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь