ДПА 2017. Збірник завдань географія, 9 клас, Капіруліна, Освіта

Збірник завдань для проведення підсумкової атестації (ДПА 2017 ) з географії, 9 клас, автор Капіруліна, видавничий дім «Освіта». Збірник можна безкоштовно скачати у форматі pdf або перегляду в онлайн режимі.

Читати збірник онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

ДПА 2017 Географія, Капіруліна, Освіта

ДПА 2017 Географія, 9 клас, Освіта
ДПА 2017 Географія, 9 клас, Освіта

Автор Капіруліна С. Л.

Видавництво “Освіта”

Кількість сторінок 56

Рік видання 2017

 

Запропонований увазі широкого кола зацікавлених — учнів та їх батьків, учителів географії та студентів-географів і педагогів, посібник ДПА 2017 Географія, 9 клас містить складені у двох варіантах, уніфіковані контрольні роботи для підготовки, організації та проведення Державної підсумкової атестації у 9 класі. Змістом посібника передбачено перевірку рівня навчальних досягнень (теоретичних і практичних) учнів основної школи.

Збірник контрольних робіт для проведення державної підсумкової атестації (ДПА) учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів складено відповідно до чинної програми з географії, а саме «Фізична географія України» (8 клас) та «Соціальна та економічна географія України» (9 клас).

Основною метою даного посібника є проведення об’єктивного оцінювання навчальних досягнень дев’ятикласників. Окрім того, цей посібник може бути використаним для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання за повний курс середньої загальноосвітньої школи.

Збірник містить шість уніфікованих контрольних робіт у двох варіантах. Кожна контрольна робота складається із 22 однотипних завдань закритої та відкритої форми. На їх виконання відведено 90 хвилин.

Під час проведення контрольної роботи учням не дозволяється користуватися атласами та іншими джерелами картографічних знань.

Для учнів, які навчалися за програмою поглибленого вивчення предмета, в кожному варіанті завдань пропонується ще 2 завдання, позначені *, кожне з яких оцінюється в 6 балів.

Долучайтесь до нашої сторінки у Facebook https://www.facebook.com/dpa.zno

Скачати збірник завдань Географія, Освіта, 9 клас (pdf): джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments