ДПА 2017. Збірник завдань для ДПА з біології 9 клас, Костильов,Андерсон, Генеза.

Опубліковано Збірник завдань для державної підсумкової атестації у  2017 з біології 9 клас, автор О.В. Костильов, О.А. Андерсон, видавництво Генеза. Посібник можна безкоштовно скачати у фортматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або читати онлайн на даній сторінці.

Скачати відповіді ДПА 2017 біологія, Генеза

Читати збірник онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник ДПА 2017 Біологія, 9 клас, Генеза

Збірник ДПА 2017 біологія, Генеза
Збірник ДПА 2017 біологія, Генеза

Автор Костильов О.В., Андерсон О.А.

Кількість сторінок 48

Видавництво «Генеза»

Рік видання 2017

 

Збірник ДПА 2017 біологія, Генеза призначено для підготовки та проведення письмової державної підсумкової атестації 2017 року за курс основної школи з біології в загальноосвітніх навчальних закладах. Він містить 10 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант складається з 27 тестових завдань різних видів. Завдання з відкритою відповіддю перевіряють уміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, пояснювати взаємозв’язок будови та функції; порівнювати; узагальнювати; моделювати біологічні процеси. Запропонована чітка система оцінювання.

Атестація учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів освіти за рівнем засвоєння знань з курсу біології – першочергове завдання державної підсумкової атестації, що проводиться в 9 класі. Під час проведення атестації оцінюється рівень навчальних досягнень учня, а саме: знання, ступінь сформованості в нього навичок і вмінь, здатність аналізувати, порівнювати, узагальнювати, систематизувати, оцінювати та робити висновки.

Збірник призначено для підготовки до проведення письмової державної підсумкової атестації за курс основної школи з біології в загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах і загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням біології. Він містить 10 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант розподілено на чотири частини:

перша частина – 12 нескладних тестових завдань з однією правильною відповіддю із чотирьох запропонованих (2 завдання з біології рослин, 2 – з біології тварин і 8 – з біології людини);

друга частина – 10 оптимальних тестових завдань з однією правильною відповіддю із чотирьох запропонованих (2 завдання з біології рослин, 2 – з біології тварин і 6 – з біології людини);

третя частина – 3 тестових завдання з використанням графічних зображень з однією правильною відповіддю (по 1 завданню з біології рослин, тварин і людини), завдання з біології людини на встановлення відповідності та завдання на встановлення послідовності явищ, структур, подій;

четверту частину атестаційної роботи складають завдання з відкритою відповіддю. Перелік завдань уміщено в окремому розділі збірника після останнього варіанта тестів. Питання розподілено на дві групи – «А» і «Б». Група «А» включає 10 завдань, які перевіряють уміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, пояснювати взаємозв’язок будови та функції, порівнювати, узагальнювати. Група «Б» включає 10 завдань, які перевіряють уміння обґрунтовувати заходи запобігання захворюванням людини, пояснювати результати досліджень, складати план дій. Учитель може запропонувати до кожного варіанта, який виконують учні всіх навчальних закладів освіти, по одному завданню з груп «А» і «Б».

Відповіді на завдання із частин А і Б учні записують на окремих аркушах.

Скачати збірник pdf: джерело 1, джерело 2

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь