ДПА 2017. Підсумкові контрольні роботи з географії 9 клас,Кузишин, Підручники і посібники

Опубліковано Підсумкові контрольні роботи ДПА 2017 з географії 9 клас, автор Кузишин А., видавництво “Підручники і посібники”.

Збірник можна безкоштовно скачати pdf (посилання на скачування розміщені в кінці статті) або переглянути онлайн на даній сторінці.

Скачати відповіді ДПА 2017 географія, 9 клас, Підручники і посібники

Читати збірник онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник ДПА 2017 географія, 9 клас, ПіП

Збірник ДПА 2017 географія, 9 клас
Збірник ДПА 2017 географія, 9 клас

Автор Кузишин А.

Кількість сторінок 80

Видавництво «Підручники та посібники»

Рік видання 2017

 

У збірнику ДПА 2017 географія вміщено 19 варіантів підсумкових контрольних робіт з географії. Контрольні роботи складені відповідно до чинної навчальної програми з географії. Для учнів 9 класу, вчителів географії.

Посібник «Підсумкові контрольні роботи з географії. 9 клас» відповідає чинній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Пропоновані завдання охоплюють програмовий матеріал курсу гео­графії для загальноосвітніх навчальних закладів.Використання поданого матеріалу дасть можливість на належному рівні провести підсумкову контрольну роботу та отримати достатньо об’єктивну інформацію про стан загальноосвітньої підготовки старшокласників з географії.

Кожен варіант передбачає тестові завдання різних типів і рівнів складності, зокрема:

  • тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих (1–16);
  • тестові завдання на встановлення відповідності (17–19), що передбачають вибір взаємопов’язаних понять, явищ, процесів і встановлення між ними логічних зв’язків;
  • тестові завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи зпропонованих (20–21);
  • завдання відкритого типу, що передбачають розгорнуту відповідь на поставлені запитання (22–23);
  • завдання відкритої форми з короткою відповіддю (24) передбачає виконання певних математичних розрахунків для отримання правильної відповіді та запису числового результату в тих одиницях вимірювання, які вказані в умові;
  • завдання для роботи з контурною картою (25).

Варіативність посібника дає змогу вчителю за потреби визначати необхідну кількість завдань, їх складність, зважаючи на загальний рівень підготовленості учнів. Загалом усі пропоновані варіанти є рівноцінними за характером завдань, їх складністю, вибором тематики запитань. Зміст кожної контрольної роботи відповідає вивченому матеріалові за курс географії.

Посібник розрахований допомогти вчителеві у підготовці до відповідного типу контролю, а також для самопідготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

Скачати pdf: джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь