ДПА 2022 Відповіді ДПА у 4 класі. Українська мова Літературне читання: Вашуленко, Освіта

Відповіді до збірника інтегрованих підсумкових контрольних робіт 4 клас (ДПА 2022) з Української мови Літературного читання, Вашуленко Освіта, онлайн, пдф (pdf).

Навчальний посібник розроблений відповідно до чинних програм з української мови та літературного читання для 4 класу закладів загальної середньої освіти.

Підсумкові контрольні роботи є Інтегрованими І містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання .
Для учнів початкової школи , вчителів та батьків.

Читати відповіді ДПА 2022 4 клас Українська  мова, Вашуленко, Освіта

Відповіді ДПА 2021 4 клас. Українська мова Літературне читання: Вашуленко, Освіта
Відповіді ДПА 2021 4 клас. Українська мова Літературне читання: Вашуленко, Освіта

Автор: Вашуленко О., Дубовик С.

Рік видання: 2022

Видавництво: Освіта

 

(Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України лист Інституту модернізації 3місту освіти від 27.07.2020 № 22.1/12-Г-685)

Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови розроблено відповідно до державних вимог щодо навчальних досягнень учня/учениці, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів з української мови та літературного читання .
Підсумкові контрольні роботи призначені для підготовки і проведення державної підсумкової атестації з української мови в 4 класі закладів загальної середньої освіти . Вони є інтегрованими і містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання .
Завдання на перевірку сформованості навички читання , розуміння прочитаного , уміння працювати з текстом ; перевірку орфографічних і пунктуаційних умінь , навичок застосування знань про мову і мовлення , мовних умінь ; побудову зв’язного висловлювання складено на основі єдиного художнього або науково-художнього
тексту.
Інтегровані підсумкові контрольні роботи з української мови роз роблено у двох видах (1J – No 1-4, ~ – № 5-8) по два рівноцінних варіанти , у кожному з яких пропонується по дев’ять завдань .

Контрольні роботи № 1-4 містять: текст для читання; виділену в ньому частину для списування з пропущеними орфограмами ; три завдання до тексту відкритого типу для перевірки розуміння його змісту і вміння працювати з текстом; три завдання відкритого типу для перевірки мовних знань; творче завдання до тексту на побудову зв’язного висловлювання з 3-4 речень.

Контрольні роботи № 5-8 відрізняються тим , що для перевірки розуміння змісту тексту й уміння працювати з ним та перевірки навичок застосування знань про мову і мовлення, мовних умінь, розроблено
тестові завдання закритого типу (на вибір однієї відповіді з трьох пропонованих) , відкритого типу (з короткою відповіддю і на встановлення послідовності або відповідності для перевірки мовних знань).

Скачати Відповіді до збірника інтегрованих підсумкових контрольних робіт 4 клас (ДПА 2021) з Української мови Літературного читання, Вашуленко Освіта.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments