ДПА 2022. Відповіді ДПА 2022 з української мови та літературного читання, 4 клас, Науменко, Мовчун, Генеза

Скачати або переглянути онлайн відповіді до збірника ДПА 2022 4 клас, авторів: Науменко В., Мовчун Ф., видавництво Генеза.

Відповіді ДПА 2022 українська мова, Науменко
Відповіді ДПА 2022 українська мова, Науменко

Автор: Науменко В., Мовчун Ф.

Видавництво: Генеза

Кількість сторінок: 80

Мова: українська

 

Пропоновані контрольні роботи призначені для підготовки до підсумкової перевірки навчальних досягнень учнів з української мови наприкінці 4 класу.

Читати відповіді ДПА 2022 з української мови, літературне читання, 4 клас, Науменко, Мовчун, Генеза

Кожну роботу розроблено у двох варіантах. Перший і другий варіанти включають текст для читання і виділену в ньому частину для списування (з  ропущеними орфограмами) для виявлення правописних умінь, три завдання до тексту для перевірки розуміння його змісту та вміння працювати з текстом, три завдання за змістом тексту для перевірки навичок застосування знань про мову і мовлення, мовних умінь, а також творче завдання – на побудову зв’язного висловлювання за змістом прочитаного тексту. У другому варіанті для перевірки розуміння змісту і вміння працювати з текстом, перевірки мовних знань розроблено тестові завдання двох типів: закритого – з вибором однієї правильної відповіді серед трьох запропонованих варіантів, відкритого – з короткою відповіддю та на встановлення послідовності компонентів або відповідності між ними. Деякі завдання першого варіанта для зручності виконання мають комбінований характер.

Тексти сучасні, дібрані з урахуванням жанрової різноманітності, доступності для сприймання, мають обсяг 300-330 слів.

Скачати Відповіді ДПА 2022 з української мови, літературне читання, 4 клас, Науменко, Мовчун, Генеза

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments