ДПА 2020 4 клас. Відповіді ДПА з української мови та літературного читання Вашуленко М., Освіта.

Посібник містить відповіді до 8 контрольних робіт у 2 варіантах до збірника ДПА 2020  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ у 4 класі, автор Вашуленко М., видавництво Освіта.

Відповіді ДПА 2020 4 клас, українська мова, Вашуленко
Відповіді ДПА 2020 4 клас, українська мова, Вашуленко

Автор: Вашуленко О.

Видавництво: Освіта

Рік видання: 2020

Мова: українська

Підсумкові контрольні роботи є Інтегрованими І містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання .

Читати відповіді ДПА 2020 українська мова, 4 клас, Вашуленко М., Освіта.

Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови розроблено відповідно до державних вимог щодо навчальних досягнень учня/учениці, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів з української мови та літературного читання .
Підсумкові контрольні роботи призначені для підготовки і проведення державної підсумкової атестації з української мови в 4 класі закладів загальної середньої освіти . Вони є інтегрованими і містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання .
Завдання на перевірку сформованості навички читання , розуміння прочитаного , уміння працювати з текстом ; перевірку орфографічних і пунктуаційних умінь , навичок застосування знань про мову і мовлення , мовних умінь ; побудову зв’язного висловлювання складено на основі єдиного художнього або науково-художнього
тексту.

Інтегровані підсумкові контрольні роботи з української мови роз роблено у двох видах (1J – No 1-4, ~ – № 5-8) по два рівноцінних варіанти , у кожному з яких пропонується по дев’ять завдань .

Контрольні роботи № 1-4 містять: текст для читання; виділену в ньому частину для списування з пропущеними орфограмами ; три завдання до тексту відкритого типу для перевірки розуміння його змісту і вміння працювати з текстом; три завдання відкритого типу для перевірки мовних знань; творче завдання до тексту на побудову зв’язного висловлювання з 3-4 речень.

Контрольні роботи № 5-8 відрізняються тим , що для перевірки розуміння змісту тексту й уміння працювати з ним та перевірки навичок застосування знань про мову і мовлення, мовних умінь, розроблено тестові завдання закритого типу (на вибір однієї відповіді з трьох пропонованих) , відкритого типу (з короткою відповіддю і на встановлення послідовності або відповідності для перевірки мовних знань).

Скачати Відповіді ДПА 2020 4 клас, українська мова, Вашуленко (560 downloads)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments