ДПА 2018. Підсумкові контрольні роботи Українська мова, літературне читання, математика, Будна, Богдан

Посібник містить завдання для проведення підсумкових контрольних робіт з української мови, літературного читання, математики для підготовки до державної підсумкової атестації в четвертих класах. Даний збірник (поділений на три частини) і доступний у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки).

Переглянути підсумкові контрольні роботи Математика 4 клас Будна Н.О.,  Богдан Онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Переглянути онлайн Підсумкові контрольні роботи Українська мова 4 клас Будна Н.О. (Богдан) (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Читати онлайн Підсумкові контрольні роботи Літературне читання 4 клас Будна Н.О. ДПА 2018 (Богдан)

Збірник підсумкові контрольні роботи. Українська мова, літературне читання, математика

Збірник підсумкові контрольні роботи. Українська мова, літературне читання, математика, Богдан
Збірник підсумкові контрольні роботи. Українська мова, літературне читання, математика, Богдан

Автори: Будна Наталя Олександрівна, Шост Наталія Богданівна, Походжай Надія Ярославівна
Видавництво: Навчальна книга – Богдан
Кількість сторінок: 64
Мова: українська

У посібнику запропоновано підсумкові контрольні роботи з української мови, літературного читання, математики для підготовки до державної підсумкової атестації в четвертих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Для учнів і вчителів четвертих класів.

Контрольні роботи розроблено згідно з орієнтовними вимогами щодо проведення державної підсумкової атестації учнів четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Пропонуються різні комбінації підсумкових робіт у двох варіантах. Завдання з української мови передбачають перевірку правописних і мовленнєвих умінь учнів (зокрема: будувати речення, зв’язні тексти, висловлювати міркування за допомогою різних мовних засобів), а також практичне застосування мовних знань з фонетики, лексики, граматики,
орфографії тощо.

Зміст підсумкових робіт з читання (українська мова навчання) спрямований на перевірку розуміння прочитаного тексту; обізнаності з колом дитячого читання, доступного цьому вікові; усвідомлення літературознавчих понять, необхідних під час аналізу твору; умінь узагальнювати зміст прочитаного (розкривати головну думку); практичних навичок роботи над текстами різних жанрів (казкою, оповіданням, віршем, байкою, легендою); здатності відчувати роль та красу художнього слова (якими засобами описано ту чи іншу подію, предмети, явища); умінь виконувати творчі завдання, висловлювати власну думку з приводу прочитаного.

Зміст підсумкових контрольних робіт з математики відповідає вимогам Програми з математики для 1–4 класів (зі змінами) й охоплює змістові лінії «Нумерація чисел», «Дроби», «Дії над числами», «Вирази», «Рівняння і нерівності», «Задачі», «Величини», «Геометричні фігури та величини».

Оцінювання контрольних робіт здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 р. № 1009 «Нові орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».

 Скачати Підсумкові контрольні роботи 4 клас Будна Н.О. ДПА 2018 (Богдан)(pdf): Математика, Українська мова, Літературне читання

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments