ДПА 2017. Збірник підсумкових контрольних робіт з математики 4 клас, Оляницька, Освіта

Опубліковано Збірник підсумкових контрольних робіт  з математики для учнів 4 класів (ДПА 2017), автора Оляницька Л.В., Видавничий дім, Освіта, 2017. Збірник можна безкоштовно скачати у форматі (pdf) (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або переглянути в онлайн режимі на даній сторінці.

Скачати відповіді ДПА 2017 математика, 4 клас

Читати онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

ДПА 2017 4 клас, математика, Оляницька, Освіта

ДПА 2017 4 клас математика, Освіта
ДПА 2017 4 клас математика, Освіта

Автор: Оляницька Л.В.

Кількість сторінок: 64с

Видавництво: Освіта

Рік видання: 2017

 

Збірник ДПА 2017 4 клас, математика містить орієнтовні контрольні роботи, призначені для проведення підсумкової атестації (ДПА) учнів 4 класу з математики. Іх зміст відповідає вимогам оновленої навчальної програми для 4 класу з математики з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 р. Контрольні роботи дають змогу визначити рівень навчальних досягнень учнів, засвоєння математичних знань, сформованої умінь та навичок. здатність застосовувати вивчений матеріал.

10 орієнтовних контрольних робіт подано удвох варіантах однакової складності.

Кожна робота складається з 8 завдань — п’яти тестових завдань закритого типу з вибором однієї правильної відповіді з трьох запропонованих варіантів (1-5); двох завдань відкритого типу, що передбачають коротку письмову відповідь (6-7); одного завдання відкритого типу, що передбачає розгорнуту письмову відповідь, — сюжетної задачі (8).

Оцінювання здійснюється відповідно до нових критеріїв оцінювання навчальних досягнень письмових робіт з математики в початковій школі. 12 балів ставиться, якщо всю роботу виконано без помилок. Правильне виконання тестового завдання закритого типу оцінюється в 1 бал; завдання відкритого типу, що передбачає коротку письмову відповідь. — у 2 бали (якщо завдання виконано частково — в 1 бал); завдання відкритого типу, що передбачає розгорнуту письмову відповідь, — у 3 бали (якщо завдання виконано частково — 1-2 бали).

ДО УВАГИ УЧНІВ!

1. Уважно читай кожне завдання, працюй зосереджено. Спочатку подумай, а потім записуй розв’язання завдань. Усі письмові обчислення виконуй у посібнику.

2. До завдань 1 -5 пропонується три варіанти відповідей, з-поміж яких треба обрати правильний варіант і обвести його за зразком.

Зразок:

У скільки разів одна сотня менша, ніж вісімдесят тисяч?

А) у 80 разів Б)у 800 разів В) у 100 разів

Відповіді до завдань 1 -5 добирай усно, але за потреби можеш виконати обчислення у клітинках поряд із варіантами відповідей.

3. У завданнях 6-7 усі обчислення та записи відповідей виконуй у спеціально відведених для цього місцях.

4. У завданні 8 робити короткий запис умови задачі не потрібно. Обов’язково записуй розв’язання задачі діями з поясненням та повну відповідь задачі.

Скачати збірник (pdf): джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments