ДПА 2017. Орієтовні контрольні роботи Українська мова, Сапун, Підручники і посібники

Орієнтовні контрольні роботи з української мови за курс початкової школи (ДПА 2017, 4 клас), автори: Сапун Г., Давидова О., видавництва: Підручники і посібники. Збірник можна безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) переглянути в онлайн режимі на даній сторінці.

Скачати відповіді до орієнтовних контрольних робіт 4 клас (Математика, Українська мова, Літературне читання), Корчевська, Підручники і посібники

Читати контрольні роботи Українська мова ОНЛАЙН (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Орієнтовні контрольні роботи, 4 клас, Українська мова, 2017

Орієнтовні контрольні роботи Українська мова, 4 клас, 2017

Автори: Сапун Г., Давидова О.

Кількість сторінок: 50с

Видавництво: Підручники і посібники

Рік видання: 2017

 

Збірник містить 24 варіанти орієнтовних контрольних робіт з української мови за курс початкової школи. Зміст матеріал) відповідає вимогам чинної програми з української мови для 1—4 класів (для шкіл з українською мовою навчання). Кожна робота передбачає 7 завдань, серед яких текст для списування з пропущеними орфограмами, 3 тестові завдання закритого типу з вибором однієї відповіді серед чотирьох запропонованих варіантів, завдання відкритого типу з короткою відповіддю, завдання на встановлення відповідності між 6 компонентами, творче завдання (побудова зв’язного висловлю­вання з 4-5 речень).

Оцінювання контрольної роботи за 12-бальною системою здійснюється так: за правильно виконане завдання 1 ста­виться 3 бали, за завдання 2-4 — по 1 балу (максимально — 3 бали), за завдання 5-7 — по 2 бали (максимально — 6 балів).

Скачати збірник Орієнтовні контрольні роботи, Українська мова, ДПА 2017 (pdf): джерело 1, джерело 2

Поділитись у соціальних мережах:
Facebook
1
Twitter

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...