ДПА 2017. Літературне читання , Вашуленко, Освіта

Опубліковано збірник підсумкових контрольних робіт Літературне читання, 4 клас, ДПА 2017, автор О.В. Вашуленко, видавництво Освіта. Збірник можна скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або читати онлайн.

Скачати відповіді до завдань Літературне читання, 4 клас, ДПА 2017

Читати онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник ПКР з літературного читання, 4 клас, ДПА 2017

ДПА 2017 4 клас літературне читання

Автор: О.В. Вашуленко

Кількість сторінок: 64с.

Видавничий дім “Освіта”

Рік видання: 2017

 

Збірник з літературного читання призначений для проведення підсумкових контрольних робіт з літературного читання в 4 класі. Тексти і завдання дібрано відповідно до оновленої навчальної програми з літературного читання для 1-4 класів та нових кри-і врив оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи :і урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 р.

Для учнів початкової школи, учителів

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ

Пропоновані контрольні роботи призначені для підготовки учнів до підсумкової перевірки навчальних досягнень та проведення підсумкової атестації учнів з літературного читання. Вони можуть слугувати орієнтиром для самостійного складання підсумкових контрольних робіт учителем відповідно до навчальної програми.

Підсумкова атестація з літературного читання проводиться з метою перевірки рівня сформованості в учнів умінь самостійно усвідомлювати зміст незнайомого тексту, застосовуючи знання, уміння, навички, способи діяльності, якими вони оволоділи протягом навчання.

Зміст робіт розроблено відповідно до вимог навчальної програми для 1-4 класів (Наказ Міністерства освіти і науки України від 05.08.2016 № 948 «Про затвердження змін до навчальних програм для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів») та відповідно до внесених змін до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1009.

Формою проведення підсумкової атестації є підсумкова контрольна робота, яка складається з незнайомого тексту для самостійного читання та завдань різного рівня складності, різноманітних за типами, серед яких: тестові завдання закритого типу, що передбачають вибір однієї правильної відповіді з трьох запропонованих варіантів; відкриті завдання, які передбачають написання короткої письмової відповіді; завдання на встановлення відповідності чи правильної послідовності; творчі завдання, що передбачають написання зв’язного висловлювання.

У посібнику вміщено 7 контрольних робіт (контрольні роботи 1 -4 містять по 8 і 5-7 — по 12 завдань) у 2 рівноцінних варіантах кожна. З них учитель може вибрати найоптимальніші для учнів свого класу.

У контрольних роботах із літературного читання для 4 класу використано тексти різних жанрів, з якими учні ознайомлювалися під час навчання.

Скачати збірник Літературне читання, 4 клас, ДПА 2017 pdf: джерело 1, джерело 2

Поділитись у соціальних мережах:
Facebook
2
Twitter

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...