ДПА 11 клас. Збірник завдань для ДПА 2014 з математики (частина 2)

Збірник завдань для ДПА з математики для 11 класу (скачати або online)

Частина 1 доступна тут

джерело

дочекайтесь повної загрузки сторінки …

ДПА 11 клас з математики частина 2
ДПА 11 клас з математики частина 2

У розділі ДПА 11 клас ви також можете переглянути Відповіді до ДПА 2014 з математики.

Скачати Збірник ДПА 2014 з математики 11 клас (частина 2) на російській мові

Друга частина атестаційної роботи містить 8 завдань (6 завдань з алгебри та початків аналізу і 2 завдання з геометрії) відкритої форми з короткою відповіддю. Таке завдання вважається виконаним правильно, якщо в бланку відповідей записана правильна відповідь ( наприклад, число, вираз, корені рівняння тощо). Усі необхідні обчислення, перетворення тощо учні виконують у чернетках.

Правильне розв’язання кожного із завдань №№ 2.1–2.8 цього блоку
оцінюється двома балами.

Третя частина атестаційної роботи містить 3 завдання (2 завдання
з алгебри та початків аналізу і 1 завдання з геометрії) відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання третьої частини вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнутий запис розв’язування завдання з обґрунтуванням кожного етапу та дав правильну відповідь.

Правильність виконання завдань третьої частини оцінює вчитель відповідно до критеріїв та схеми оцінювання завдань. Правильне розв’язання кожного із завдань №№ 3.1–3.3 цього блоку оцінюється чотирма балами.

Четверта частина атестаційної роботи містить 4 завдання (3 завдання
з алгебри та початків аналізу і 1 завдання з геометрії) відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання четвертої частини вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнутий запис розв’язування завдання з обґрунтуванням кожного етапу та дав правильну відповідь.
Правильність виконання завдань четвертої частини оцінює вчитель відповідно до критеріїв та схеми оцінювання завдань. Правильне розв’язання кожного із завдань №№ 4.1–4.4 цього блоку оцінюється чотирма балами.

Завдання третьої та четвертої частин атестаційної роботи учні виконують на аркушах зі штампом відповідного загальноосвітнього навчального закладу.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь