ДПА 11 клас. Збірник завдань для ДПА 2014 з математики (частина 2)

Збірник завдань для ДПА з математики для 11 класу (скачати або online)

Частина 1 доступна тут

джерело

дочекайтесь повної загрузки сторінки …

ДПА 11 клас з математики частина 2
ДПА 11 клас з математики частина 2

У розділі ДПА 11 клас ви також можете переглянути Відповіді до ДПА 2014 з математики.

Скачати Збірник ДПА 2014 з математики 11 клас (частина 2) на російській мові

Друга частина атестаційної роботи містить 8 завдань (6 завдань з алгебри та початків аналізу і 2 завдання з геометрії) відкритої форми з короткою відповіддю. Таке завдання вважається виконаним правильно, якщо в бланку відповідей записана правильна відповідь ( наприклад, число, вираз, корені рівняння тощо). Усі необхідні обчислення, перетворення тощо учні виконують у чернетках.

Правильне розв’язання кожного із завдань №№ 2.1–2.8 цього блоку
оцінюється двома балами.

Третя частина атестаційної роботи містить 3 завдання (2 завдання
з алгебри та початків аналізу і 1 завдання з геометрії) відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання третьої частини вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнутий запис розв’язування завдання з обґрунтуванням кожного етапу та дав правильну відповідь.

Правильність виконання завдань третьої частини оцінює вчитель відповідно до критеріїв та схеми оцінювання завдань. Правильне розв’язання кожного із завдань №№ 3.1–3.3 цього блоку оцінюється чотирма балами.

Четверта частина атестаційної роботи містить 4 завдання (3 завдання
з алгебри та початків аналізу і 1 завдання з геометрії) відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання четвертої частини вважаються виконаними правильно, якщо учень навів розгорнутий запис розв’язування завдання з обґрунтуванням кожного етапу та дав правильну відповідь.
Правильність виконання завдань четвертої частини оцінює вчитель відповідно до критеріїв та схеми оцінювання завдань. Правильне розв’язання кожного із завдань №№ 4.1–4.4 цього блоку оцінюється чотирма балами.

Завдання третьої та четвертої частин атестаційної роботи учні виконують на аркушах зі штампом відповідного загальноосвітнього навчального закладу.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь