Ароматизатори для електронних сигарет

Навколо стало дуже багато любителів електронних сигарет, вейперов.

Як електронні сигарети взагалі працюють?

Від батарейки або акумулятора. Пар, що нагадує тютюновий дим, утворюється при нагріванні розчину пропіленгліколю і гліцерину, нікотину та ароматизаторів, яким зазвичай заправляють картриджі електронних сигарет. Є багато різних видів сигарет і ще більше рідин з різними ароматами. Процес нагадує куріння звичайної сигарети. В даній статті коротко описано види заправок для електронних сигарет.

Компанія Vaperslife пропонує купити ароматизатори для електронних сигарет і самостійно приготувати рідину для девайса. Купівля декількох варіантів – причина для постійних експериментів. Колекція дозволить пробувати смаки і отримувати цікаві поєднання.

Вибір в інтернет-магазині Vaperslife  різний. Магазин пропонує різні варіанти смакових характеристик:

  • тютюнові;
  • фруктові;
  • десерти і крему;
  • тонізуючі, напої та інші.

Асортимент представлений в каталозі. При необхідності визначитися з вибором допоможе менеджер.

Ароматизатори для самозамеса: характерні особливості

Ароматизатори для електронних сигарет
Ароматизатори для електронних сигарет

Ароматизатор – компонент для виготовлення електронної рідини. Ця складова гарантує різноманітність смаків, яскравість відчуттів і величезну дещицю задоволення.

Купити ароматизатор для сигарет легко. Оскільки від ароматизатора залежить сила впливу на горло, вибирати продукт потрібно дуже уважно. Він повинен бути якісним і повністю відповідати смаковим уподобанням. Якщо ви звикли змішувати смаки – переконайтеся в їх сумісності.

Харчовий ароматизатор абсолютно безпечний для здоров’я, в процесі не виділяє токсинів. Він стійкий відносно високих температур, добре розчиняється в рідині для вейпінга.

Ароматизатор в складі рідини для електронних сигарет

Для створення самозамеса досить з’єднати ароматизатор з основою. Пропорцію варто вибирати з урахуванням виду ароматизатора. Для першого разу необхідно використовувати мінімальну кількість ароматної речовини. У наступні рази ви зможете визначити пропорції, поекспериментувати зі змішуванням.

Інтернет-магазин ароматизаторів Vaperslife  надає можливість вигідно купити ароматизатори для електронних сигарет в Україні. У каталозі ви знайдете все – від смаку зеленого чаю до солодощів шоколадного торта або випічки.

Купуючи відразу два-три варіанти, чергуйте смаки готових рідин, переживайте нові відчуття і створюйте незабутні смаки. Якщо визначитися з вибором складно, на допомогу прийде досвідчений менеджер. Він допоможе скласти і оформити замовлення, розібратися з доставкою і оплатою, прискорити процес отримання.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments