Інвентаризація за секунди

Система RFID-інвентаризації
Система RFID-інвентаризації

Коли ви відвідуєте ресторан, готель, СПА, фітнес-клуб або гольф-клуб, то ви користуєтеся скатертинами, серветками, рушниками, халатами, постільною білизною. А ви коли-небудь замислювалися, скільки всього цього потрібно, щоб надати якісний сервіс усім гостям?

Зазвичай, щоб своєчасно обслуговувати клієнтів, закладу потрібно мати 3 комплекти: один у використанні, другий на складі (або запасний), третій в пранні. Як зробити точний підрахунок кількості виробів? Як дізнатися зношеність виробів? Як знайти конкретний текстильний виріб у великому обсязі асортименту?

В даний час ця проблема вирішується за допомогою технології радіочастотної ідентифікації дальньої дії (RFID-інвентаризація). Робиться це набагато простіше, аніж звучить. На один об’єкт бізнесу потрібен всього лише один мобільний RFID-зчитувач, програмне забезпечення і вшиті RFID-мітки в кожен текстильний виріб. Відстань зчитування у звичайних умовах – 4 метри, програмне забезпечення інтегрується в систему об’єкта використання, а RFID-мітки вшиваються у виріб на весь термін його служби.

З розвитком нанотехнологій з’явилася велика різноманітність RFID-міток для текстилю:
• мітки з чіпами, інтегрованими в шматочок тканини – не бояться прання, високих та низьких температур, хімчистки, тиску – еластичні й малопомітні;
• мітки з чіпами, інтегрованими в силіконову оболонку – більш гнучкі, еластичні, більш зносотривкі й мають менший розмір, ніж попередні;
• мітки з чіпами, інтегрованими в пластикову оболонку (у вигляді ґудзиків) – найчастіше використовуються для уніформи, нестійкі до механічного впливу (можуть тріснути або розколотися).

На даний час проводяться тестування RFID-міток з чіпами, інтегрованими в структуру нитки.

Сучасні мобільні RFID-зчитувачі для інвентаризації, як правило, мають доступ в Інтернет через Wi-Fi або 3G, що надає можливість проводити інвентаризацію на віддалених від головного офісу компанії об’єктах, які можуть знаходитися в сусідньому кварталі або, навіть в іншому місті. Отримані дані оперативно передаються через Інтернет на віддалений сервер або на e-mail.

Система RFID-інвентаризації економить час підрахунку та пошуку місцезнаходження текстильних виробів, дозволяє одночасно порахувати до 400 одиниць за 1 секунду, при цьому, не перебуваючи в безпосередній близькості до них. Ця система дозволяє простежити «життя» виробу з моменту надходження до компанії або закладу до моменту його утилізації. Це все в свою чергу забезпечує якісний аналіз й статистику терміну служби виробів, а також, витрати на утримання конкретного асортименту. Також, це забезпечує власникам закладу постійне утримання текстильного фонду на високому рівні.

Просто, практично, швидко, точно, а головне, недорого. Чи не так?!

RFID-технологія завжди зберігає ваші гроші!

Джерело інформації: fresh222.ru

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь