Кредит онлайн. Як це працює?

Сьогодні, ринок кредитування широкий і різноманітний. Для потенційних позичальників, ринок щодня розширюється, пропонуючи не тільки нові види позик, але і можливості їх оформлення. Найпоширенішим з них залишається онлайн заявка. Подати заявку, можна не виходячи з дому вам достатньо лише клікнути по даному посиланню https://www.ideabank.ua/ru/forms/i-credits/ .

оformit-kredit-onlajn

Розглянемо особливості подачі заявки онлайн.

Як це працює?

Онлайн заявка, значно спрощує позичальникові отримання кредиту. Перш за все, це колосальна економія часу. Вам не треба витрачати свій особистий час на дорогу в банк, очікування в черзі. Як правило, для того, щоб подати онлайн заявку, досить зайти на офіційний сайт зацікавленого банку, або іншої кредитної організації і заповнити необхідну форму. Особливо це зручно в тому випадку, коли ви плануєте подати заявку одночасно в кілька банків. Онлайн заявка дозволяє вам це зробити. Час очікування розгляду заявки досить швидкий, все відбувається протягом 510 хвилин. Далі, якщо банку влаштовують ваші дані, з вами зв’язується фахівець по дзвінку, або в письмовій формі. Вам залишиться підійти в обраний банк, для надання необхідних документів та отримання бажаних коштів.

Що вказувати в онлайн заявці?

Зазвичай, ті поля які є обов’язковими для заповнення, позначаються або якимось символом, або виділяються іншим кольором. У заявці вказуйте, як можна більш детальна інформація. Найчастіше, це такі пункти:

  • П. І. Б.
  • дата народження
  • місце народження
  • адреса реєстрації та фактичного проживання
  • контактні дані (робочий, домашній, мобільний номери)
  • ІПН (при його наявності)
  • електронна адреса
  • паспортні дані (серія, номер, коли і ким виданий)
  • щомісячний дохід

Після заповнення заявкиочікуєте відповідь від банку. Звичайно, це тільки попередній розгляд. І гарантувати на 100% отримання кредитуне можна. Після детального вивчення наданих документів, банк має право змінити рішення.

Але, є і такі види кредитування, які готові надати грошові кошти без очної ставки. На сьогоднішній день, ринок мікрокредитів багатий такими пропозиціями. І готовий надати вам позику на карту, до зарплати. Наприклад, за таким принципом працює організація greenmoney, домашні гроші  і т.д. На офіційному сайті, вам досить пройти нескладну процедуру реєстрації і в разі схвалення, ви отримуєте невелику позику на карту.

Чим відрізняються кредитні заявки один від одного?

Особливої різниці між заповнюваних пунктами, в заявках не спостерігається. Всі вони мають спільні ознаки. Кількість пропонованих пунктів, регламентується самою організацією. При створенні шаблонів, в першу чергу враховується простота в заповненні і витрачений на це час клієнта. Формат зовнішнього оформлення, затверджується політикою організацієї, в яку ви подаєте заявку.

Перш ніж, заповнювати онлайн заяву, ознайомтеся з видами кредитування, які пропонує фінансова установа. Вибрати найбільш відповідний кредитний продукт для вас. Далі заповнюйте анкету і чекайте результату.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments