Крокуємо за новою програмою разом

Рекомендації для учнів 4 класів
Рекомендації для учнів 4 класів
Рекомендації для учнів 4 класів
Рекомендації для учнів 4 класів

У 2015 році Міністерство освіти внесло до загальноосвітньої програми навчання деякі корективи з розрахунку на курс закордонних європейських практик. Тому дуже важливо напередодні навчального року своєчасно придбати підручники для 4 класу за новою програмою. Щоб Вам не довелося шукати якісні учбові матеріали, які повністю відповідають зміненим навчальним нормам, пропонуємо звернутися до книжкової Інтернет крамнички Grandbooks. В її асортименті вже зібрані усі необхідні підручники, посібники, зошити та література з актуальним змістом згідно зміненої навчальної програми. Тож на одному сайті Ви придбаєте купу бажаних товарів для свого школярика, які допоможуть йому впевнено крокувати на шляху нових знань та відкриттів.

Актуальний асортимент гарантованої якості

Інтернет магазин Grandbooks співпрацює лише з кращими визнаними видавництвами країни. Тому на своїх віртуальних поличках пропонує найбільш актуальний та якісний матеріал, який стане в нагоді кожному школяреві. Наприклад, учбові посібники з ДПА 2016 4 клас за новою програмою допоможуть учневі завчасно підготуватися до підсумкових атестацій з різних предметів. Висока якість виробів, зрозуміле викладення змісту, оптимальне співвідношення теоретичних матеріалів та практичних завдань – все це є запорукою успішної, а головне ефективної підготовки.

Серед учбових матеріалів для учнів 4 класу на сайті представлені оновлені підручники з усіх предметів. Вчителям також буде цікаво ознайомитись з асортиментом, оскільки в ньому є новий посібник календарного планування для 4 класу. Ця невелика «помічниця» зібрала на своїх сторінках усю необхідну інформацію щодо структури уроків з різних предметів згідно оновлених підручників.

Відмінною характеристикою асортименту Grandbooks є його висока якість, безперечна актуальність діючим нормам в сфері навчання та цікава подача учбового матеріалу, яка не просто відповідає суворим нормам МОН України, а й напевно задовольнить потреби учня, зацікавить та заохотить до пізнання.

Здаємо ЗНО на відмінно!

Якісні посібники ЗНО 2016 з усіх екзаменаційних предметів також представлені на віртуальних сторінках Grandbooks. Ви можете придбати їх усі разом, аби мати можливість завчасно та більш якісно підготувати дитину до найбільш відповідального екзамену в її шкільному житті. Поданий матеріал розрахований на базове та поглиблене вивчення предмету.

Якісні підручники та посібники за новою програмою стануть найкращими помічниками школяра в засвоєнні необхідних знань. А розумна ціна цих товарів напевно задовольнить усіх батьків.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply